حسینیان: از احمدی‌نژاد اعلام برایت می‌کنم!

۲۹فروردین۱۳،

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در واکنش به خبر دیروز رسانه ها مبنی بر دفاع حسینیان از مشایی گفت: مشایی کیست که من از او دفاع کنم؟ دولت احمدی نژاد چیزی باقی نگذاشته که بنده از آن دفاع کنم.

به گزارش مهر، در حاشیه جلسه روز چهارشنبه روح الله حسینیان نماینده تهران در جمع خبرنگاران در واکنش به خبر دیروز رسانه ها مبنی بر دفاع حسینیان از مشایی، از خود دفاع کرد.

 نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صحبت های دیروز بنده در واکنش به سیاه نمایی های عثمانی نماینده بوکان بود، گفت: از رسانه ها توقع ندارم، باید راوی راست وقایع باشند اما دروغ می گویند.

وی با انتقاد از تیتر بعضی رسانه ها مبنی بر دفاع حسینیان از مشایی گفت: روز قبل آقای عثمانی نماینده بوکان در نطق خود شعری خواند که مضمونش این بود مردم کردستان مشکلات مالی بسیاری داشته و حتی قادر به تهیه نان سفره خود نیستند.

وی ادامه داد: بنده قبل از انقلاب در کردستان زندگی کردم و با اینکه فرزندان عزیز ما در کردستان شهید شدند نظام به کردستان بیشترین خدمات را ارائه داد.

حسینیان در تشریح اتفاقات دیروز صحن علنی مجلس گفت: بنده به آقای عثمانی تاکید کردم که اگر وضع اقتصادی مردم به حدی برسد که نان خالی هم در سفره هایشان نداشته باشند ما نمایندگان باید بمیریم.

وی ادامه داد: بنده تاکید کردم که جمهوری اسلامی در دورترین روستا آب و برق برده و به هر نفر حداقل ۵۰ هزار تومان  یارانه می دهد .

عضو جبهه پایداری تصریح کرد: به آقای عثمانی گفتم اگر می خواهید انتقاد کنید درست انتقاد کنید، سیاه نمایی نکنید.

حسینیان خاطر نشان کرد: این آقای عثمانی که دم از سفره های خالی مردم می زند بروید ببینید چه ماشین چند صد میلیونی سوار می گردد. اگر راست می گوید ماشینش را بفروشد و به سفره های خالی مردم کمک کند.

حسینیان با بیان اینکه به والله نشنیدم که آقای عثمانی در خصوص آقای مشایی صحبت کند که بخواهم در خصوص این صحبت او واکنش نشان دهم، گفت: پس از اظهارات آقای عثمانی به جایگاه هیات رئیسه رفتم و به آقای لاریجانی گفتم شما پاسخ بدهید اگر پاسخ نمی دهید بنده واکنش نشان می دهم.

وی اضافه کرد: اصلا بحثی در خصوص خلیفه سوم از آقای عثمانی نشنیده ام که بخواهم پاسخ بدهم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه تشریح وقایع دیروز گفت: بعد از پایین آمدن از جایگاه هیات رئیسه فریاد زدم کجاست غیرت انقلابی تان چرا غیرت انقلابی نشان نمی دهید که این طور به انقلاب توهین شود اما شما ساکت باشید، اگر شما به امثال عثمانی اجازه دهید که این حرف های بی ربط را بزند دیگر نمی توانید جلوی آنها را بگیرید.

وی ادامه داد: یکی از نمایندگان پس از صحبت های من جلو آمد و توهین کرد که بی غیرت تو هستی، من نیز پاسخ دادم چرا توهین می کنی باید از من دفاع کنی زیرا عده ای در تلاشند که انقلاب را زیر سئوال ببرند. این نماینده محترم نیز قبول کرد و از بنده عذرخواهی کرد .

حسینیان با بیان اینکه آقای عثمانی مشایی را به خلیفه سوم در نطق خود تشبیه کرده بود چرا نمایندگان اهل سنت واکنش نشان ندادند، گفت: من مخالف هستم که به اشخاصی که در نزد مسلمانان مورد احترام می باشند در مجلس توهین شود. اظهارات عثمانی توهین به خلیفه سوم بود.

وی با تاکید بر اینکه بنده به مشایی و دولت احمدی نژاد تعصبی ندارم، گفت: مشایی کیست که من از او دفاع کنم، دولت احمدی نژاد چیزی باقی گذاشته که من از آن دفاع کنم؟

حسینیان با تاکید بر اینکه بنده دیگر از احمدی نژاد دفاع نخواهم کرد، افزود: بنده از کسی که به جای شعار زنده باد اسلام زنده باد بهار را شعار خود قرار داده اعلام برایت می کنم.

وی ادامه داد: نزدیکی من به اشخاص بر اساس نزدیکی آنها به رهبر انقلاب است. در شان من نیست که از چنین فردی دفاع کنم.

بر اساس این گزارش دیروز روح الله حسینیان به اظهارات نماینده بوکان مبنی بر مشکلات فراوان مردم کردستان و سیاه نمایی این مشکلات واکنش نشان داد.


– برگزیده
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *