حسین هدایتی: در حال مذاکره با دو بازیکن سرشناس هستیم

حسین هدایتی: در حال مذاکره با دو بازیکن سرشناس هستیم

عابربانک پرسپولیسی ها ضمن اینکه تصمیم آقای گل فصل پیش برای جدایی از سرخپوشان را اشتباه خواند، وعده هایی نیز در خصوص خرید بازیکن به هواداران داد.

به گزارش سایت خبری ممتاز نیوز: در این روزهایی که در نقل و انتقالات به سر می بریم یکی از سرگرمی های حسین هدایتی و هواداران پرسپولیس این است که به اینستاگرام بروند و از اتفاقات جاری و اینکه کدام بازیکن قرار است جا به جا شود سخن بگویند.

 پس از جنجال هایی که در خصوص جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس به راه افتاد، هدایتی در پاسخ به حملات متعدد بوشهری های هوادار طارمی نوشت:

«سلام و درود خدا بر مردم عزیز و شجاع و خونگرم بوشهر. در طول تاریخ ایران اونها ثابت شده می باشند و بنده هم کوچک آنها هستم و بارها در زمینه تیم شاهین بوشهر و امور خیر استان کنار اونها بودم. دست همه اونها را می بوسم و خدمات و زحمات آقا مهدى را هم در تیم محبوبم به ویژه دربى فراموش نمى کنم.اما با تصمیم فوتبالى اشتباه او هم مخالفم و هیچ گونه توهینى هم به ایشان نکردم. بحث فوتبالى است آن هم از روى علاقه به ایشان که دل میلیون ها هوادار به تیم و حتى خود ایشان را به درد آورده که ایشان با تذکر و دلسوزى ما و مردم روبرو شده که در آینده ایشان مفید است.

آرزوى سلامتى و موفقیت براى همه هموطن هاى خودم به ویژه آقامهدى دارم.»

در ادامه هدایتی در پاسخ به یکی از هواداران ضمن تبریک پیروزی والیبال ایران بر صربستان، مذاکره با دو بازیکن سرشناس را تایید کرد. (عکس دوم)

آنگونه که از ادامه جواب های عابربانک پرسپولیسی ها به هواداران مشخص است، این دو بازیکن سرشناس که قول داده شده به سرخپوشان ملحق می شوند، در خط دفاعی و حمله بازی می کنند. (عکس سوم)

حسین هدایتی: در حال مذاکره با دو بازیکن سرشناس هستیم

حسین هدایتی: در حال مذاکره با دو بازیکن سرشناس هستیم

تاریخ انتشار خبر: ۲ July 2016 | 6:52 am

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ