حضورم به ضرر جریان اصولگرایی باشد کنار می‌روم

ایران > انتخابات
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نظرسنجی‌ها را رصد می‌کنم، گفت: اگر به این نتیجه برسم که حضورم به ضرر جریان اصولگرایی است، کنار می‌روم.

مهر نوشت: محمد رضا باهنر ظهر دوشنبه در دانشگاه ایلام اظهار داشت: در انتخابات آتی ریاست جمهوری سه گروه اصلاح‌طلب، اصولگرا و حامیان دولت حضور خواهند یافت.

وی ادامه داد: بدون تردید اصلاح‌طلبان یکی از گروه‌های حاضر در انتخابات می باشند و این گروه فردی را انتخاب کرده و مطرح می‌کنند.

باهنر اظهار داشت: گروه دوم نیز مربوط به گروه رئیس جمهور است که به دنبال کاندیدا می باشند و با این وجود بارها اعلام کرده که از فرد خاصی حمایت نمی‌کنند، اما با شرایط به وجود آمده این موضوع برای هیچ‌کس قابل باور نیست.

وی ادامه داد: گروه سوم حاضر در انتخابات آتی نیز اصولگرایان می باشند، کاری که اصولگرایان در حال انجام آن می باشند، جنبه فرصت و جنبه تهدید دارد.

وی اضافه کرد: من به نظرسنجی‌ها اعتقاد دارم و موضوع را رصد می‌کنم و اگر زمانی به این نتیجه برسم که ادامه حضور بنده به ضرر جبهه اصولگرایی باشد، حتما مسیر را ادامه نمی‌دهم و کار را به بقیه می‌سپارم.

باهنر تصریح کرد: اگر هم برای جریان اصولگرایی در عرصه بمانم و رای بیاورم، قطعا نتایج خوبی در پی خواهد داشت.

نماینده مردم تهران،‌ ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: معتقد هستم حلقه انحرافی وجود دارد و دارای مشخصات خاصی است، حرف‌هایی که حلقه انحرافی می‌زند معمولا هنجارشکنی است.

وی اضافه کرد: حلقه انحرافی به دنبال اشتهار در جامعه بوده و هر نوع سخنی که در این رابطه کارساز باشد را مطرح می‌کند.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *