حضور رکورددار جهانی گینس با پیراهن پرسپولیس در راهپیمایی ۲۲ بهمن

۲۱ام بهمن ،

مهدی حب درویش فوتبالیست مستعد ایرانی کە سال جاری با ثبت رکورد جهانی گینس توانست نام خود را در دنیا مطرح کند، امروز با پیراهن پرسپولیس در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن شرکت کرد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ رکورددار جهانی گینس امروز با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در مسیر رفت و برگشت میدان انقلاب تا میدان آزادی با پیراهن پرسپولیس به زدن روپایی با انوع توپ ها پرداخت. ضمن اینکه در این مسیر دچار اتفاق شد اما مشکلی پیش نیامد. شلوغی جمعیت و برخورد چوب پرچم به صورت وی با خراش جزیی به خیر گذشت.

وی در خصوص پوشیدن پیراهن پرسپولیس گفت: روزی کە رکورد ۳۱ ساعت روپایی را زدم، همان روز سردار رویانیان و آقای نژاد فلاح با من تماس گرفتند تا بتوانم با باشگاه پرسپولیس همکاری داشته باشم.

AKH_5093

حب درویش در ادامه افزود: خوشحالم کە پرسپولیس در این زمینه توجه نشان داده و احتمالا در این هفته نیز ملاقاتی با سردار رویانیان خواهم داشت. انشآءا… با حمایت باشگاه پرسپولیس صد تا رکورد می زنم. برائ این کارها برنامه دارم. دوست دارم با پیراهن پرسپولیس رکورد ۳۱ ساعت روپایی زدن خودم را مقابل نمایندگان گینس در انگلستان یا امارات به ثبت برسانم.

مهدی حب درویش در پایان گفت: سردار محمد رویانیان روز قبل با من تماس گرفتند و از من خواستند در این راهپیمایی با پیراهن پرسپولیس شرکت کنم و من هم به عنوان یک ایرانی پرسپولیسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردم./آق


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ