حضور سرزده احمدی‌نژاد‌و‌مشایی در طالقان

رئیس جمهور به همراه اسفندیار رحیم مشایی عصر روز چهارشنبه به صورت سرزده وارد طالقان شد و با خانواده شهیدان غفوری در روستای سوهان این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش ۵۹۸ به نقل ازمهر، محمود احمدی نژاد شامگاه چهارشنبه به صورت سرزده وارد شهرستان طالقان شد و با مادر شهیدان غفوری دیدار کرد.

فرماندار طالقان اظهار داشت: در این دیدار که بیش از ۳ ساعت به طول انجامید، ریاست محترم جمهور دستورات ویژه ای برای رفع مشکلات شهرستان طالقان به ویژه روستای سوهان صادر کرد.

ساسان دلاویز افزود: رئیس جمهور برای تاسیس بخشداری پایین طالقان این شهرستان قول مساعد داد.

وی گفت: احمدی نژاد برای تسریع در اجرای پروژه گازرسانی شهرستان طالقان در ۲ فاز که در فاز اول آن در شهر طالقان و در فاز دوم در دو بخش مرکزی و بالای طالقان، دستور ویژه ای صادر کرد.
دلاویز افزود: دستور پیگیری ویژه احداث و تکمیل پروژه جاده جدید هشتگرد – طالقان و تنکابن، احداث دو استخر آب شرب برای روستاهای سوهان و کش و آسفالت تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان طالقان تا پایان دولت دهم از برکات حضور رئیس جمهور در روستای سوهان شهرستان طالقان در روز گذشته بود.

برخی از مردم روستای سوهان طالقان با مطلع شدن از حضور سرزده احمدی نژاد به کوچه ها آمدند و رئیس جمهور نیز در دیدار با روستائیان قول مساعد برای رفع مشکلات این شهرستان و روستا داد.


۵۹۸٫ir

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.