حضور هنرمندان ۷۵ کشور در جشنواره فیلم کوتاه رسام

رییس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس از حضور هنرمندان ۷۵ کشور در سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه رسام خبر داد و گفت: اختتامیه این رویداد سینمایی ۲۹‌دی‌ در خوزستان برگزار می‌شود.

حضور هنرمندان ۷۵ کشور در جشنواره فیلم کوتاه رسام

به گزارش ممتاز نیوز، سرهنگ محمودسزاوار رییس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس از حضور هنرمندان ۷۵ کشور در سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه رسام خبر داد و گفت: اختتامیه این رویداد سینمایی ۲۹‌دی‌ در خوزستان برگزار می‌شود.

وی به سطح کیفی آثار رسیده به این رویداد سینمایی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در سومین گام این رویداد، به اذعان هیئت داوران و دبیر جشنواره، کیفیت آثار سطح بالاتری نسبت به دوره‌های گذشته پیدا کرده است.

رییس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس درخصوص تعداد آثار رسیده به جشنواره عنوان کرد: امسال در سومین جشنواره فیلم کوتاه رسام مجموعأ یک هزار و ۳۴۸ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که ۵۹ اثر در بخش ملی و ۴۴ اثر در بخش بین‌الملل به مرحله نهایی داوری رسیدند.

سرهنگ سزاوار خاطرنشان کرد: علی‌رغم مشکلاتی که جهان به واسطه ویروس کرونا درگیر آن بود، اما خوشبختانه شاهد بودیم که در این رویداد هنرمندان ۷۵  کشور آثارشان را برای جشنواره ارسال کردند.

وی تاکید کرد: سومین جشنواره رسام امسال با مشارکت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان و منطقه آزاد اروند در تاریخ ۲۹ دی‌ در آبادان و خرمشهر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *