حضور ۵۰ آتش نشان در شهرآورد

جام جم آنلاین: معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران گفت: بیش از ۵۰ آتش نشان تأمین ایمنی بازی روز جمعه پرسپولیس و استقلال را بر عهده دارند.

فتح الله تیموری درخصوص تمهیدات سازمان آتش نشانی در روز جمعه گفت: فعالیت سازمان آتش نشانی در هفت قسمت و در محدوده داخل استادیوم، بیرون استادیوم و ورزشگاه آزادی تقسیم شده است که البته همه ایستگاه های آتش نشانی در روز جمعه آمادگی امداد رسانی برای برقراری ایمنی را در این بازی بر عهده دارند.

وی با تاکید بر حضور ۵۰ آتش نشان که در داخل استادیوم و در نقاط مختلف مستقر خواهند شد، تصریح کرد: در زمین های اطراف ورزشگاه نیز، ۱۷ دستگاه خودرو در نقاط مختلف و دو دستگاه موتورسیکلت نیز در طول مدت بازی در ضلع شرقی و غربی ورزشگاه مستقر می شوند.

تیموری با اشاره به استقرار آتش نشانان که تمامی پارکینگ ها و نقاط اطراف را تحت پوشش دارند، گفت: با توجه به شمار زیاد تماشاگران و طرفداران به این ورزش پر هیجان تعدادی از آتش‌نشانان در بزرگراه‌های منشعب به ورزشگاه آزادی در آزادراه تهران- کرج، میدان آزادی ورودی بزرگراه شهید لشگری، جاده قدیم کرج، پارکینگ ضلع شرقی شرکت واحد و داخل تونل به صورت ثابت و سیار مستقر هستند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران به منظور برقراری ایمنی و هرچه آرامتر برگزاری این بازی، تصریح کرد: شهروندان گرامی می توانند در صورت بروز هر گونه حادثه و آتش سوزی به نزدیک ترین نیروی مستقر در محل مراجعه کنند و یا با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تماس بگیرند. آتش نشانان تا پایان برگزاری این مسابقه در محل های تعیین شده مستقر و آماده خدمت رسانی به آنها هستند. (مهر)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ