حق‌شناس: از میان خاتمی و هاشمی یکی کاندیدا خواهد شد/ کواکبیان به نفع هاشمی کنار نرود کاندیدای جبهه اصلاح طبان نخواهد بود

۰۹اردیبهشت،

محمدجوادحق شناس با تاکید بر اینکه جبهه اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری سه فاز کاری تعریف کرده است، بیان کرد: در فاز اول مکانیسم عمل این جبهه دعوت و حمایت از سیدمحمد خاتمی بوده است.

وی با اظهار اینکه در صورت محقق نشدن فاز اول در فاز دوم اصلاح طلبان به دنبال اجماع بر روی کاندیدای واحد خواهند بود، گفت: در صورت محقق نشدن اجماع اصلاح طلبان کاندیدای اختصاصی جبهه اصلاح طلبان مصطفی کوکبیان خواهد بود.

عضو جبهه اصلاح طلبان در خصوص احتمال کاندیداتوری خاتمی گفت: علی رغم دعوت جبهه اصلاح طلبان از وی، شخص ایشان تمایلی برای حضور در انتخابات ندارد. در میان مشاورین خاتمی نیز دو گروه با دیدگاه کاملا متفاوت برای حضور و یا عدم حضور در انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد. انتظار داریم آقای خاتمی پیش از آغاز ثبت نام نظرش را خصوص کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری بیان کند.

وی در اینباره اظهار داشت: پیش بینی می گردد از میان خاتمی و یا هاشمی یکی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شود. در صورت عدم حضور خاتمی به احتمال بسیار اجماع اصلاح طلبان مرکب از شورای هماهنگی و جبهه اصلاح طلبان بر روی هاشمی خواهد بود.

وی تاکید کرد: در این فضا بعید می دانم در صورت حضور هاشمی، کواکبیان به حضور خود به عنوان کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری ادامه دهد.

حق شناس با اظهار بی اطلاعی در مورد اقدام قطعی کواکبیان در این خصوص گفت: در صورت عدم تبعیت کواکبیان از اجماع اصلاح طلبان بر روی هاشمی ایشان دیگر کاندیدای این جبهه نخواهند بود.

/۲۹۲۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *