حمایت از تروریسم و مقابله با دموکراسی دو ستون اصلی سیاست آمریکا در منطقه است

۱۲ تیرماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

دبیرشورای عالی امنیت ملی کشورمان در دیدار با قائم مقام و معاون سیاسی وزارت امور خارجه افغانستان گفت: برای جامعه جهانی به‌خصوص مردم منطقه از افغانستان تا مصر بیش از همیشه دروغ بودن ادعاهای آمریکا در مخالفت با تروریسم و حمایت از دموکراسی اثبات شده؛ چه اینکه حمایت از تروریسم و مقابله با دموکراسی دو ستون اصلی سیاست آمریکا در منطقه بوده است.

” ارشاد احمدی” قائم مقام و معاون سیاسی وزارت امور خارجه افغانستان صبح امروز در رأس هیئتی با دبیر شورای امنیت ملی دیدار و در خصوص مسائل دو جانبه ، منطقه‌ای و بین‌المللی گفتگو کرد.

نماینده مقام معظم رهبری درشورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه پیشنهاد همیشگی ما به کشورهای منطقه این بوده که آمریکا قابل اعتماد نیست، اظهار داشت: نوع سیاست‌های آمریکا در منطقه نشان می‌دهد که مخالف وحدت، ثبات و پیشرفت در جهان اسلام است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی افزود: برای جامعه جهانی به‌خصوص مردم منطقه از افغانستان تا مصر بیش از همیشه دروغ بودن ادعاهای آمریکا در مخالفت با تروریسم و حمایت از دموکراسی اثبات شده است؛ چه اینکه حمایت از تروریسم و مقابله با دموکراسی دو ستون اصلی سیاست آمریکا در منطقه بوده است.

قائم مقام وزیر خارجه افغانستان نیز با تشکر از حمایت‌های مستمر دولت و ملت ایران از مردم کشورش در طول سال‌های دشواری برگزاری انتخابات شکوهمند در ایران را موفقیت بزرگی برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار امیدواری کرد همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران با افغانستان در زمینه‌های مختلف سیاسی، امنیتی و به‌ویژه اقتصادی با خروج کامل غربی‌ها از منطقه بیش از پیش افزایش پیدا کند.

باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ