حمله انگری بردز به ایران و برج میلاد!

http://1.bp.blogspot.com/-hnrS0yWk5LY/TxnWcahDyXI/AAAAAAAACao/oOcEY03JJS4/s1600/angry-birds.jpg

بازی رایانه‌ای محبوبی که اکثر کاربران رایانه با آن آشنا هستند، بازی «پرندگان خشمگین»‌ یا همان Angry Birds می‌باشد. به نظر می‌رسد این پرندگان خشمگین و سازندگان آن این بار هوای حمله به ایران را در سر می‌پرورانند.

 
 
 

در جدیدترین نسخه بازی «پرندگان خشمگین»‌ (Angry Birds) با نام Fry Me To The Moon، در مرحله ۹ این بازی شما باید در سیاره‌ای به جنگ دشمنان خود و نابود ساختن آنها بروید که کاملا شبیه به نقشه کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

عکس ۱ (نقشه ایران)

البته در این بازی کار به اینجا ختم نمی‌شود و در مرحله ۱۰ نیز شما به تخریب خانه‌هایی می‌پردازید که طبیعتا خانه‌های ایرانیان است چرا که این خانه‌ها بر روی سیاره‌ای شبیه به نقشه ایران بوده و حتی یکی از این خانه‌ها چیزی نیست جز برج میلاد.

عکس ۲ (برج میلاد)

اخیرا سازندگان غربی بازی‌های رایانه‌ای، در بازی‌های خود حمله به ایران را در دستور کار خود قرار داده‌اند. پیش از این نیز بازی «میدان نبرد ۳» که در آن نیروهای آمریکایی به ایران و تهران حمله کرده و آن را به اشغال خود در می‌آورند انتقادهایی زیادی را به ویژه از سوی بازی‌بازهای ایرانی به همراه داشته است.


کپی برداری از مطالب به شرط ذکر منبع مجاز است


برچسب ها : angry, Angry Birds, Bird, Birds, انگری, انگری بردز, انگری بیردس, انگیری بیردس, بردز, خشم, خشمگین, پرنده, پرندگان خشمگین, پرندگان عصبانیپورتال تفریحی،خبری ایرانیان

تا این لحظه ۵نظر ثبت شده
 1. مسعود گفت:

  حالا اگه کاخ سفیدوخراب میکردن حرفی توش نبود

 2. معین گفت:

  شر ور نگو بابا خود نقشه ی ایران

 3. محمد گفت:

  حالا شاید ایران باشه ولی کاملا ایرا نیست به هر حال هم یه بازی .

 4. saeed ny گفت:

  aqaye iman khan lotfan tojih nafarmaied

 5. Iman گفت:

  من نمیدونم اون عکس کجاش شبیه نقشه ی ایرانه ؟
  اون برج میلاد نیست ، اون برج اصلیم ه . اون عکس مسجد نیست ، اون تاج محل ه .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *