حمله منافقین به سفارت جمهوری اسلامی

۱۸م آذر ،

ایسنا: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد کە منافقین امروز به دستور اسراییل به سفارت ایران در دانمارک حمله کرده‌اند.

احمد بخشایش گفت: یک گروه ۵۰ نفری مجهز به تمامی تجهیزات وارد سفارت ایران در دانمارک شده و علاوه بر شکستن شیشه‌ها، شعارهایی علیه جمهوری اسلامی بر روی دیوار سفارت نوشته است.

وی با بیان اینکه حمله به سفارت ایران در دانمارک، در ادامه حمله به سفارت ایران در آلمان انجام شده است، در تشریح جزییات این موضوع گفت: گروهی ۵۰ نفره از منافقین با داشتن تمامی امکانات حتی نردبان از دیوار سفارت بالا رفته و حتی با قیچی‌های خاص سیم‌های خاردار را بریدند و بعد از ورود به سفارت، شیشه‌ها را شکسته و شعار علیه جمهوری اسلامی نوشته‌اند با این مضمون کە جمهوری اسلامی موشک به فلسطین در جنگ ۸ روزه داده است، این همان شعارهایی است کە بر روی دیوار سفارت ایران در آلمان نوشته شده بود.

وی افزود: در زمان حمله به سفارت جمهوری اسلامی در دانمارک، نیروهای پلیس حضور نداشتند، البته ظاهرا ایران از ابتدای صبح اعلام کرده بود کە امکان تعرض به سفارتخانه وجود دارد، اما متاسفانه پلیس زمانی به محل سفارت رسیده است کە دیگر منافقین، سفارتخانه را ترک کرده بودند.

نماینده مردم اردستان با بیان این کە حمله به سفارت ایران در دانمارک به دستور اسراییل و توسط منافقین انجام شده است، ادامه داد: منافقین با داشتن نقش مزدوری، مجبورند برائ احیای خود دست به هرکاری بزنند همان کاری کە در قبل به عنوان مزدور صدام حسین انجام می‌دادند.

بخشایش ادامه داد: اسراییل منافقین را به استخدام خود در آورده تا افکار عمومی را از شکست رژیم صهیونیستی در جنگ ۸ روزه با غزه منحرف کند و به سمت اتفاقاتی همچون حمله به سفارت ایران در کشورهای مختلف سوق دهد، شاید این کار در آینده علیه سایر سفارتخانه‌های ایران صورت گیرد، با این هدف کە به افکار عمومی جهانی القا کنند کە ایران، کشور منفوری است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اسراییل بازی حمله به سفارتخانه‌های ایران در کشورهای مختلف را آغاز کرده است، گفت: اسراییل از دو ماه قبل تحت سناریویی هر شب جنگ روانی شدیدی دربارهٔ حمله به ایران راه انداخته بود، به طوری کە همه منتظر جنگ اسرائیل و آمریکا علیه ایران بودند.

بخشایش افزود: بعد از شکست اسراییل مقابل غزه و حضور خالد مشعل بعد از ۲۵ سال در غزه، اسراییل چاره‌ای جز تسلیم شدن برائ خود ندید، بنابراین سناریویی آغاز کرده تا افکار عمومی غرب را به خیال خود علیه ایران تهییج کند، این در حالی است کە جمهوری اسلامی، افکار عمومی کشورهای اسلامی و عربی را به نفع خود مصادره کرده است.


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ