حکم مرتضوی باطل نمی شود

۲۷فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است
ممتاز نیوز : معاون حقوقی و پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی گفت: سعید مرتضوی حکم سرپرستی خود را از سرپرست وزارت کار گرفته است.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ؛ حسینی دربارهٔ اظهارنظر بعضی اشخاص و مراجع خاص درخصوص ایجاد شبهه برای قانونی بودن تصدی سعید مرتضوی در سازمان تأمین اجتماعی خاطر نشان کرد: اشتباه اشخاص مذکور این است که تصور می‌کنند سرپرست سازمان تأمین اجتماعی، با ابلاغ معاون اول ریاست جمهوری در تأمین اجتماعی ادامه فعالیت می‌دهد.

وی افزود: آنان با این ذهنیت که رئیس مجلس شورای اسلامی مصوبه انتقال اختیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به معاون اول رئیس جمهور ابطال کرده است، ادامه مسئولیت با ابلاغ مذکور را دارای ایراد می‌دانند.

حسینی بابیان اینکه اشخاص مورد اشاره از ابلاغ تازه مرتضوی بی‌اطلاع می باشند و از روی عدم آگاهی اظهارنظر می‌ کنند، گفت: پس از ابطال مصوبه دولت توسط رئیس مجلس، دکتر عباسی سرپرست وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی به استناد تبصره ماده ۱۴ اساسنامه سازمان تأمین اجتماعی، مصوبه ۲۰ تیر ۸۹ برای مرتضوی حکم سرپرستی صادر کرده‌ است.

وی افزود: به سبب تبصره ماده ۱۴ قانون، وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی مختار است بدون هیچگونه قید و شرطی فردی را به مدت ۶ ماه به سمت سرپرستی این سازمان منصوب کند.حسینی اظهار داشت: سرپرست سازمان تأمین اجتماعی کاملا بر اساس ابلاغ و ضوابط قانونی مشغول فعالیت و پیشبرد اهداف این سازمان عظیم است.

معاون حقوقی و پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه ابهام آفرینی در عملکرد قانونی مذکور جز ایجاد اخلال در روند خدمت‌رسانی به بازنشستگان و توده‌‌های عظیم بیمه‌شدگان کارگری نتیجه‌ای در بر ندارد، گفت: شایسته است کسانی که با سوء استفاده از شعار قانون‌گرایی درصدد سیاه‌نمایی نسبت به اقدامات قانونی دولت خدمتگزار می باشند، ضمن رعایت تقوای الهی، بدون بررسی و آگاهی از قانون ومستندات موجود، از اظهار نظرهای ناآگاهانه و خلاف موازین قانونی پرهیز کنند.

منبع:ممتاز نیوز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ