خاموشی برق ادارات چهارمحال و بختیاری بدلیل مصرف بالا

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: برق ۹ اداره و برخی از بانک‌های استان به دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف تعیین شده، بر اساس دستورالعمل‌های اجرایی قطع شد.

خاموشی برق ادارات چهارمحال و بختیاری بدلیل مصرف بالا

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری، مجید فرهزاد در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به افزایش دمای هوا و به تناوب آن افزایش مصرف برق ، برنامه‌های متعددی در حوزه مدیریت پیک بار برای بخش‌های مختلف، خانگی، کشاورزی و اداری تدوین ، ابلاغ و اطلاع رسانی شد که طی روز جاری، برق ۹ اداره و برخی از بانک‌ها که علی رغم هشدار و اخطاریه های مربوطه ، الگوی مصرف تعیین شده در برنامه های ابلاغی را رعایت نکردند، بر اساس دستورالعمل‌های اجرایی قطع شد. 

فرهزاد در ادامه با اشاره به مصوبه وزارت نیرو در خصوص کاهش مصرف برق ادارات، افزود: طبق این مصوبه ادارات و سازمان‌ها و بانک‌ها موظفند در ساعات اداری ۴۰ درصد مصرف برق خود را نسبت به مصرف سال ۱۴۰۰ کاهش دهند و در تایم بعد از ساعات اداری نیز به میزان ۷۰ درصد مصرف ساعت اداری ، کاهش مصرف برق داشته باشند.

به گفته وی، در راستای مدیریت پیک مصرف برق کلیه مصارف ادارات به صورت روزانه از ابتدای ساعات کاری مورد پایش قرار می‌گیرند و ادارات و سازمان‌هایی که الگوی مصرف تعیین شده را رعایت نکنند با قطعی برق مواجه خواهند شد.

انتهای پیام /


استانی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.