خبرآنلاین: همراه‌اولی‌ها که نمیتوانند یک پیامک صورتحساب صحیح ارسال کنند چگونه قادر به مدیریت مخابرات می باشند؟

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

علیرضا خراسانی در خبرآنلاین نوشت: اداره کل ارتباطات شرکت "ارتباطات سیار ایران" اعلام کرد پیامک ارسالی دربارهٔ قبوض دارندگان همراه اول، مربوط به مهر و آبان بوده است!
 
به گزارش خبرآنلاین، همراه اول ۶ آذر پیامکی با مضمون "قبض منتهی به آبان" به کاربران ارسال کرده و مبالغی را درج کرده که سبب تعجب دارندگان همراه اول شده است.
 
جمله منتهی به آبان یعنی تا اول آبان؛ در حالی که در اطلاعیه همراه اول چنین آمده است: صورتحساب پیامکی فعلی، شامل کارکرد مهرماه مشترکین نیز هست و به همین سبب در متن پیامکی ارسالی، به جای عبارت «قبض آبان»، عبارت «قبض منتهی به آبان»، درج شده است. به عبارت دیگر، پیامک مذکور شامل قبوض ماه های مهر و آبان مشترکین است که قبض کاغذی آن نیز در روزهای آینده ارسال می گردد. {لینک}
 
همان طوری که می بینید این جمله همچنان اشتباه بوده و منتهی به آبان به معنای مهر و آبان نیست، چرا که باید می نوشتند منتهی به آذر، تا هم مهر و هم آبان را در بر می گرفت.
 
ضمنا کاربران خبرآنلاین در کامنتهای خود نوشته اند مبالغ پیامک شده اشتباه است و شامل بدهی هایی است که اصلا وجود خارجی ندارد.{لینک} همچنین یکی از کاربران نوشته: چیزی تحت عنوان "تعرفه مکالمات دوره جاری " را که قبلا ندیده، رویت کرده است که رقم بسیاری را در بر گرفته است.
 
دوستان که نمی توانند یک پیامک صحیح برای کاربران خود ارسال کنند، چگونه قادر به مدیریت مخابرات با دهها میلیون مشتری می باشند؟ چگونه می توانیم به مبالغ مندرج در قبوض اعتماد کنیم؟

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ