خبرنگار موسیقی: همه کنسرت‌ها لغو شده است / وزارت ارشاد: کذب است

در حالیکه خبرنگار موسیقی از لغو شدن همه کنسرت‌ها خبر می‌دهد، وزارت ارشاد این موضوع را تکذیب می کند.

خبرنگار موسیقی: همه کنسرت‌ها لغو شده است / وزارت ارشاد: کذب است

به گزارش ممتاز نیوز، ماجرای لغو کنسرت‌ها با انتشار خبرنگار حوزه موسیقی در فضای رسانه‌ای منتشر شد که با واکنش وزارت ارشاد همراه بود.

بهمن بابازاده «فعال رسانه‌ای در حوزه موسیقی» با انتشار توییتی در توییتر از لغو تمام کنسرت‌ها در ایران خبر داد و نوشت: «همه کنسرت‌ها در ایران لغو شده و به گفته حراست ارشاد، هیچ خواننده‌ای قبل از حذف آثارش از رادیو جوان و ملوبات اجازه برگزاری کنسرت در سال ۱۴۰۱ را نخواهد داشت. بسیاری از تهیه کننده‌ها با ضرر سنگین مالی رو به رو شده‌اند تا برخی پلتفرم‌های شخصی با حذف رقبا، به زودی به قدرت برسند!»

photo_2022-04-18_00-26-27

گفتنی اینکه، شبکه ماهواره‌ای رادیو جوان و سایت «ملوبات» که به پخش آثار هنرمندان در زمینه موسیقی می‌پردازند.

وزارت ارشاد: کذب است

محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با رد محتوای توئیت خبرنگار حوزه موسیقی، این خبر را کذب محض دانست.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: مطابق رسم و سنت همه‌ساله کنسرت‌های موسیقی از نیمه ماه مبارک رمضان به‌سبب قرار گرفتن در ایام پرفیض شب‌های قدر تا عید سعید فطر هیچ زمانی شاهد برگزاری کنسرتی نخواهیم نبویم.

سالاری ادامه داد: مسلم است که به‌مناسبت عید سعید فطر و ایام بعد از آن بار دیگر روند اجرای کنسرت‌های موسیقی مطابق مجوزهای صادر شده ادامه خواهد داشت.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اجرای کنسرت گروه ماکان بند در روز (شنبه ۲۷ فروردین ماه) بر کذب بودن ادعای مطرح‌شده در فضای مجازی تاکید کرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *