خبر مهرعلیزاده از کاندیدای‌نهایی اصلاحات

۱۷اردیبهشت،

معاون دولت اصلاحات با بیان اینکه از بین بنده، شریعتمداری، عارف و جهانگیری یک نفر ثبت‌نام می‌کند، اظهار داشت: نتیجه ائتلاف تا شنبه مشخص خواهد شد.

به گزارش ممتازنیوز، محسن مهرعلیزاده از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در گفت‌وگو با  تسنیم، در خصوص اجماع اصلاح‌طلبان اظهار داشت:در ابتدا ائتلافی بین بنده، عارف و جهانگیری شکل گرفت که در ادامه شریعتمداری نیز به این ائتلاف اضافه شد و قرار است از بین ما ۴ نفر، یک نفر تعیین شود.

وی در مورد ثبت‌نام مصطفی کواکبیان و حسن روحانی در روز اول ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری گفت: این دو نفر در این اجماع شرکت نداشتند.

معاون دولت اصلاحات دربارهٔ سازوکار این ائتلاف تصریح کرد: تصمیم برای مشخص شدن کاندیدای نهایی اصلاح‌طلبان با حضور اعضای این ائتلاف و نماینده‌های گروه‌های اصلاح‌طلب زیر نظر خاتمی گرفته می‌شود.

مهرعلیزاده ادامه داد: این فرآیند در حال انجام شدن است و عجله‌ای برای انتخاب فرد نهایی نداریم و قطعا تا روز شنبه که روز آخر ثبت‌نام است، مشخص خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا کسی از اعضای این ائتلاف قبل از مشخص نشدن نتیجه ثبت‌نام نمی‌کنند، گفت: وقتی اشخاصی چنین قراری می‌گذارند، حتما به آن پایبند خواهند ماند و تا زمانی که نتیجه ائتلاف مشخص نشود، هیچ‌کدام از اعضای ائتلاف ثبت‌نام نخواهند کرد.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ