خبر نظرسنجی مرکز پژوهش‌های مجلس دربارهٔ حضور انتخاباتی لاریجانی کذب است

۳۰م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مرکز پژوهشهای مجلس اعلام کرد: هیچگونه کار تحقیقی، پژوهشی و نظرسنجی ، اعم از انفرادی و مشترک ، برای هیچیک از کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ، در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی صورت نگرفته است و اساسا این مرکز دارای مرکز نظرسنجی نیست.

به گزارش حوزه پارلمان باشگاه خبرنگاران به نقل از مرکز پژوهشهای مجلس این مرکز اعلام کرد: در پی گفتگوی یکی از نمایندگان عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ، مبنی بر کار تحقیقی، پژوهشی و نظر سنجی مشترک مرکز پژوهش‌ها و فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی برای حضور علی لاریجانی در انتخابات ، روابط عمومی مرکز پژوهش‌ها این اظهارات را کذب محض دانست.

بنا بر این گزارش ، روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام نمود که هیچگونه کار تحقیقی، پژوهشی و نظر سنجی ، اعم از انفرادی و مشترک ، برای هیچ یک از کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ، در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی صورت نگرفته است و اساسا این مرکز دارای مرکز نظرسنجی نیست.

در این اطلاعیه آمده است: بی‌گمان نشر اینگونه خبرها خدشه به ساحت علمی و پژوهشی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی است و انتساب خبرها کذب به این مرکز شایسته نیست.

بر اساس این گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب این خبر و فراخواندن همگان به تقوای الهی و رعایت پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پرهیز از هرگونه اختلاف در برهه کنونی ، اعلام می‌دارد که کار تحقیقی، پژوهشی و نظر سنجی ، اعم از انفرادی و مشترک ، برای هیچ یک از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در آینده نیز در دستور کار این مرکز قرار ندارد.
انتهای پیام/س۲


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ