خروج ناگهانی مدیر مرکز ویندوز مایکروسافت، به زعم آقای بالمر، اتفاقی دوستانه است!

۲۹ آبان ،

مدیرعامل مایکروسافت: در ارتباط با سیستم‌های پردازش ابری در شرایط مناسبی به‌سر می‌بریم

فاوانیوز: در این بحبوحه ناکامی‌های ویندوز ۸، خروج ناگهانی مدیر مرکز ویندوز مایکروسافت، به زعم آقای بالمر، اتفاقی دوستانه است!

به گزارش تفسیری فاوانیوز به نقل از همکاران سیستم از وب پایگاه اینترنتی informationweek، «استیو بالمر» (Steve Ballmer) مدیرعامل مایکروسافت خروج «استیون سینوفسکی» (Steven Sinofsky) مدیر مرکز ویندوز و همچنین مدیر اصلی توسعه سیستم‌عامل ویندوز ۸ از این شرکت را امری «دوستانه» تلقی کرد و توضیح داد که مایکروسافت برای توسعه رایانه‌های لوحی، گوشی‌های هوشمند و سیستم‌های مبتنی بر فضای پردازش ابری در شرایط مناسبی به‌سر می‌برد تا بار دیگر بتواند سیستم تجاری خود را گسترش دهد.

بالمر در مورد سینوفسکی که تا دوشنبه گذشته مدیریت مرکز ویندوز در شرکت مایکروسافت را بر عهده داشت، توضیح داد: «او یکی از شگفت‌انگیز‌ترین کمک‌هایی را که یک فرد می‌تواند برای یک شرکت انجام دهد، برای ما انجام داد. ما هم امیدواریم که او با موفقیت به جلو گام بردارد».

او همچنین اضافه کرد که «جولی لارسون-گرین» که قرار است از این پس مدیریت مرکز ویندوز در شرکت مایکروسافت را به عهده داشته باشد، سابقه همکاری بیش از ۲۰ ساله با مایکروسافت دارد و ادامه پروژه تکمیل ویندوز ۸ را نیز در دست خواهد داشت.

«استیو بالمر» که این صحبت‌ها را طی سخنرانی خود در مرکز Churchill Club و در جمعی با حضور مدیر تولید مرکز تراشه‌های اینتل و مدیران دیگر شرکت‌های بزرگ اعلام کرد، توضیح داد که خروج غیر منتظره سینوفسکی از این شرکت آن‌ها را دچار مشکلی نمی‌کند.

گفته می‌شود بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر در مهمانی شام که به مناسب سخنرانی بالمر ترتیب داده شده بود شرکت کردند.

سینوفسکی یکی از مدیران اصلی مایکروسافت محسوب می‌شد که خروج ناگهانی وی از شرکت یاد شده، حدس و گمان‌های فراوانی را به وجود آورد.

بالمر طی سخنرانی خود ضمن رد کردن تمامی این حدس و گمان‌ها توضیح داد که بخش ویندوز در شرکت مایکروسافت بدون هر گونه مشکلی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

فاوا نیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ