خواسته پترچک از هواداران تیم چلسی

۰۶م آذر ،

دروازه بان آبی های لندنی از هواداران تیمش خواسته تا از مربی اسپانیایی و تازه این تیم حمایت کنند.

پتر چک، دروازه بان باتجربه باشگاه چلسی از هواداران این تیم خواسته تا به رافا بنیتس، مربی تازه آبی های لندن فرصت بدهند.

این درحالی است که بعد از برکناری روبرتو دی متئوی ایتالیایی از نیمکت مربیگری چلسی بود که رافا بنیتس ۵۲ ساله جانشین او شد و این مربی اسپانیایی دراولین حضورش روی نیمکت مربیگری چلسی در استمفورد بریج که با تساوی بدون گل این تیم مقابل سیتی همراه بود به شدت با سوتهای انتقادی و هو های هواداران چلسی رو برو شد.

دراین میان پتر چک دشمنی هواداران تیمش با سرمربی سابق لیورپول را درک می کند ولی از آنها خواسته تا به حمایت از این مربی اسپانیایی بپردازند.

به گزارش گل، چک در صحبت هایی به سکای سپورتس گفت:« متاسفانه نمی توان تاریخ را عوض کرد. نمی دانید که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. آقای بنیتس، پیش از این مربی لیورپول بود و رقابت بسیاری با ما داشت ولی او حالا اینجاست و مربی چلسی است. او اینجا می خواهد برای تغییر اوضاع تلاش کرده و تیم را درمسیر برد قرار دهد. بنیتس به فرصت نیاز دارد تا شایستگی هایش را اثبات کند.»

دروازه بان تجربه تیم ملی چک در ادامه با ابراز ناراحتی و همدردی با دی متئو گفت:« این همیشه یک خبر بد برای بازیکنان تیم است. چون ما به عنوان بازیکنان تیم، خودمان را مسئول نتایج بازیها می دانیم. جدایی دی متئو ناراحت کننده بود. اما متاسفانه این جزئی از زندگی فوتبالی است.او به خاطر دستاوردهایی که به عنوان بازیکن و مربی در چلسی داشت، همیشه بخش مهمی از تاریخ باشگاه خواهد بود. مربی و بازیکنان در یک مسیر حرکت می کنند و اگر تیم اوضاع خوبی نداشته باشد، بازیکنان هم به اندازه مربی تیم مسئولند. متاسفانه نمی توان تمام تیم را عوض کرد و به همین خاطر مربی برکنار می گردد. این اتفاق دوباره در باشگاه ما تکرار شد.»

طبقه بندی: ورزش   |   تعداد بازدید: ۷۹ نفر   |   تاریخ انتشار یافتن: دوشنبه ۶ آذر
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , خواسته پترچک, هواداران تیم چلسی, چلسی


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، خبرها روز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *