خواهر بازیگر جنجالی به سیما بازگشت + عکس

خوشحالم که پس از سالها دوری با مجموعه تاریخی و مذهبی کلاه پهلوی به تلویزیون بازگشتم.

شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به حضور خود در کلاه پهلوی به باشگاه خبرنگاران گفت: بعد از بازی در مجموعه خانه پدری تصمیم گرفتم فقط در سریالهای مذهبی و یا تاریخی به ایفای نقش بپردازم و خوشحالم که پس از سالها دوری به تلویزیون بازگشتم.
وی افزود: معتقدم حضور در کلاه پهلوی جز یکی از نقشهای ماندگار کارنامه کاری‌ام خواهد شد.
ایفاگر نقش “مه‌لقا” در کلاه پهلوی اظهار داشت: در کلاه پهلوی ایفاگر نقش “مه لقا” همسر کدخدایی هستم که طی مراوداتی که با فرماندار ایجاد می‌کند مرا هم درگیر ماجراهای فرهنگی می‌کنند.
فراهانی با اشاره به دقت و حساسیت “دری” کارگردان این مجموعه اظهار داشت: کار با “ضیاء الدین دری” به عنوان یکی از پرکارترین و با تجربه ترین کارگردان ها برایم بسیار خاطره انگیز و سرشار از تجربه بود.
وی با بیان این مطلب که گاهی دچار سردرگمی در نقش می‌شدم ابراز داشت: ضیاءالدین دری حساسیت خاصی درباره چالش ها و ایجاد حس درست بازیگران داشت و هر جا که دچار سردرگمی در نقشش می شدم به درستی مرا راهنمایی می‌کرد.
فراهانی در خصوص سالهای کار بر روی مجموعه کلاه پهلوی افزود: بازی در این مجموعه سالها به طول انجامید و من از اینکه در کنار بزرگان سینما و تئاتر بازی کردم بسیار خوشحال هستم.

این بازیگر با اشاره به طولانی شدن این پروژه اظهار داشت: گاهی به تعویق افتادن فیلمبرداری ها به گرفتن مجوز برای حضور در لوکیشن های متفاوت برمی‌گشت که امیدوارم این اتفاق و مشکلات در سینما هم رفع شود.
فراهانی با اشاره به نقش خود و پخش کلاه پهلوی تصریح کرد: من سالها با نقش مه لقا زندگی کردم و امیدوارم به هنگام پخش این مجموعه دیگر سانسور نشود.


۵۹۸٫ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *