خودروی اسباب بازی ۲۷هزار دلاری +عکس

خودروی اسباب بازی 27هزار دلاری +عکس

خودروی اسباب بازی 27هزار دلاری +عکس

آستون مارتین DB5 مدل کودکانه با موتوری ۱۱۰ سی سی کار می کند و قیمت باورنکردنی دارد. این خودرو به عنوان یک اسباب بازی منحصر به فرد به فروش می رسد.

همه پسرها در دوران بچگی خود با ماشین های مختلف بازی کرده اند و به نوعی محبوب ترین اسباب بازی آن ها بوده است. ماشین های اسباب بازی در اندازه های کوچک بهترین سرگرمی در گذشته بودند تا اینکه در چند سال اخیر خودروهای شارژی و قابل راندن جای آن ها را گرفته است.

خودروهای شارژی نیز با استقبال خوبی روبرو شدند اما در این میان اسباب بازی های اشرافی خاصی نیز پیدا می شود که در نوع خود بسیار جالب هستند. از جمله این اسباب بازی ها یک خودرو شبیه سازی شده و کاملا واقعی از روی “آستون مارتین” جیمزباند است.

این خودرو که مدل اصلی آن ها در سال ۱۹۶۰ ساخته شده است این روزها در اندازه ای کوچک شبیه سازی شده و مخصوص کودکان ۱۰ سال به بالا است. تمام قسمت های خودروی اصلی در این مدل رعایت شده و موتور آن نیز با بنزین کار می کند.

این خودرو دارای یک موتور ۱۱۰ سی سی کوچک بنزینی است که با سه دنده نیمه اتوماتیک کنترل می شود. سقف سرعت این آستون مارتین ۸۰ کیلومتر بر ساعت است که برای کودکان سن پایین سرعتی بسیار زیاد و البته خطرناک به حساب می آید.

نکته بسیار جالب در مورد این اسباب بازی منحصر به فرد قیمت آن است که از سوی سازنده ها ۲۷ هزار دلار معادل با ۸۱ میلیون تومان (با احتساب دلاری ۳۰۰۰ تومان) قرار داده شده است.

car2 خودروی اسباب بازی 27هزار دلاری +عکس

همچنین بخوانید : اسباب بازی های گرانقیمت و اشرافی

The post خودروی اسباب بازی ۲۷هزار دلاری +عکس appeared first on ممتاز.

مطالب مرتبط:

  1. بازی آنلاین اعتیاد آور Great Escape
  2. بازی آنلاین تک تیرانداز – جدید
  3. اسباب بازی های گرانقیمت و اشرافی + عکس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ