خودرو ماکسیما با ۲۱۰ کیلومتر سرعت در زنجان متوقف شد

۳۰م دیماه ،

خودرو ماکسیما با ۲۱۰ کیلومتر سرعت در زنجان متوقف شد

رئیس پلیس راه استان زنجان از توقیف یک دستگاه سواری با سرعت ۲۱۰ کیلومتر در ساعت در زنجان خبر داد.

به نقل از فارس، عبدالعلی رشتیانی اظهار داشت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان و مردم از بروز بسیاری حوادث تلخ جاده ای جلوگیری می‌کند.

وی یادآور شد: اعمال قوانین راهنمایی و رانندگی تنها در راستای حفظ جان مردم و برقراری نظم و امنیت ترافیکی صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس راه استان زنجان در ادامه خاطر نشان کرد: متاسفانه در ۴۸ ساعت قبل در محورهای مواصلاتی استان سه اتفاق مرگبار رانندگی به وقوع پیوست که در این حوادث سه نفر از هموطنان جان باختند.

وی در مورد این حوادث اظهار داشت: در کیلومتر ۸۶ لاین شمالی اتوبان «زنجان – تبریز» یک دستگاه کامیون با یک دستگاه سواری پیکان برخورد که در این اتفاق راننده سواری پیکان به سبب شدت جراحات وارده جان باخت.

رشتیانی ادامه داد: در کیلومتر ۵۶ اتوبان «زنجان – قزوین» نیز یک دستگاه سواری پژو پارس با سه عابر پیاده برخورد که در این اتفاق راننده و دو عابر پیاده مجروح و متاسفانه یکی از عابران نیز به نام «محمد عروتی‌نژاد» در دم جان باخت.

وی در مورد اتفاق سوم نیز گفت: این اتفاق در کیلومتر یک اتوبان «زنجان – قزوین» به وقوع پیوست که در این اتفاق یک دستگاه سواری پژو پارس با یک عابر برخورد که در این اتفاق عابر به سبب شدت جراحات وارده در بیمارستان جانش را از دست داد.

رئیس پلیس راه استان زنجان در پایان خاطر نشان کرد: ماموران پلیس راه زنجان یک دستگاه سواری ماکسیمای سفید را که با سرعت سر سام آور ۲۱۰ کیلومتر در حرکت بود متوقف و توقیف کردند.

وی با بیان اینکه این خودرو دارای ۱۳ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال خلافی بود گفت: پلیس با متخلفان و قانون شکنان به شدت برخورد می کند.

شنبه ۷ بهمن   ۱۷:۲۴

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *