خودپردازهای بانک صادرات ایران به ۴١٧۵ دستگاه رسید

گردآوری توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز

بینا: بانک صادرات ایران تا فروردین ماه ١٣٩٣ ، مجموعاً ۴ هزار و ١٧۵ دستگاه خودپرداز درسطح شعب سراسر کشور خود نصب و راه اندازی نموده است.

به  گزارش ممتاز به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران در خودپردازهای ثابت و سیار این بانک ، آماده سرویس دهی به دارندگان سپهر کارتهای بانک صادرات و دارندگان کارت بانکهای عضو شبکه شتاب بصورت شبانه روزی میباشند. این گزارش حاکی است دستگاههای خودپرداز بانک صادرات ایران مقایسه با اسفند ١٣٩١ بالغ بر ٢٨۵ فقره افزایش یافته است و هم اکنون افزون برپرداخت وجه، قابلیت دریافت مکانیزه قبوض، عملیات رمز، انتقال وجه، اعلام موجودی، ارایه صورتحساب، خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری، پرداخت اقساط کارت اعتباری و کمک به موسسات خیریه را نیز دارند. همچنین بیش از ٧٠ میلیون تراکنش طی اسفندماه ١٣٩٢ برروی خودپرداز این بانک به ثبت رسیده است که در مقایسه با ماه قبل ١٠ درصد رشد داشته است.
گفتنی است اکثر شعب بانک صادرات ایران که دارای بیشترین میزان مراجعه مردم و مشتریان میباشد هم اکنون مجهز به دستگاههای خودپرداز شده اند و همچنین درراستای سرویس دهی هرچه بهتر خودپردازها، عملیات مانیتورینگ دستگاههای خودپرداز این بانک درسراسر کشور توسط واحدهای فنی و نظارتی بصورت مستمر انجام می گردد.
شایان ذکر است خودپردازهای این بانک به طور متوسط روازنه بیش از ٢ میلیون تراکنش مالی دارندگان انواع کارت بانک های عضو شتاب را با موفقیت به انجام رسانده‌اند


شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ