خودپردازهای بانک صادرات رکورد زدند

۰۱م آذر ،

بینا- خودپردازهای بانک صادرات ایران به صورت میانگین با انجام بیش از ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار تراکنش طی مهر ماه سالجاری حدود ۱۴۶ هزار میلیارد ریال پرداخت نموده اند که این رقم ۱۳۱ درصد بیشتر از رقم پرداخت شده در مهر ماه سال ۹۰ می باشد.
به گزارش بینا، این بانک به منظور بهره مندی و دسترسی بیشتر مشتریان با هدف تکریم و تامین رضایت آنان و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه هموطنان توسعه شبکه دستگاه‌های خودپردازها را دردستورکار قرار داده و براین اساس تا پایان خرداد ماه سالجاری، ۳ هزار و ۸۰۴ دستگاه ثابت و سیار را در سراسر کشور نصب نموده که این تعداد دستگاه به صورت میانگین در روز بیش از ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار تراکنش را به موفقیت انجام داده‌اند. عملکرد این دستگاه نشان می دهد که در تیرماه سالجاری بیش از ۱۴۶ هزار میلیارد پرداختی به هموطنان صورت گرفته در حالی که در مقطع زمانی مشابه در سال ۹۰ رقم پرداختی حدود ۶۱ هزار میلیارد ریال بوده است.
ابزارهای پرداخت این بانک هر ماه به طور میانگین حدود ۶۰ میلیون تراکنش شتابی موفق انجام می‌دهند و ازاین لحاظ در بین شبکه بانکی کشور در رتبه برتر قرار دارد.
شایان ذکراست بانک صادرات ایران با بیش از ۴۷ میلیون حساب الکترونیکی، صدور بیش از ۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت الکترونیکی و انجام روزانه بیش ۱۵ میلیون تراکنش مالی از درگاه‌های مختلف نقش موثری در ترویج بانکداری الکترونیکی و کاهش هزینه‌ها و افزایش رفاه هموطنان داشته است.

RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *