خودکشی دانشجو در دانشگاه چابهار

خودکشی دانشجو در دانشگاه چابهار

ممتاز نیوز : دانشجوی پسر متولد شیراز به نام (ش.ه) امروز صبح در خوابگاه بهشت دانشگاه دریا نوردی چابهار خودش را حلقه آویز کرد.

رییس حراست دانشگاه دریانوردی چابهار در گفت وگو با این روزنامه با تأیید مرگ این دانشجو گفت: وی دانشجوی ترم سوم مترجمی زبان و اهل شیراز بوده است که بر اثر حلق آویز کردن جان خود را از دست داده است.
به گزارش ممتاز نیوز به نقل از روزنامه سیستان و بلوچستان ، «مقدم» افزود: در بررسی اولیه مشخص شد شکست عشقی عامل خودکشی دانشجو در دانشگاه چابهار است چرا که پس از اطلاع از فوت این دانشجو، یادداشتی در جیب او پیدا شد که روی آن نوشته بود: عشق من را دزدیدند
رییس حراست دانشگاه دریانوردی چابهار خاطر نشان کرد: این دانشجو که شاعر نیز بوده است براساس گفته های اطرافیان از روحیه ای حساس برخوردار بوده و علیرغم اینکه از وی دعوت شده بود تا در مراسم شب گذشته دانشگاه شعر خوانی کند اما پس از اعلام اسم وی از سوی مجری، این دانشجو در جلسه حاضر نشده بود.
دانشگاه دریانوردی چابهار عنوان کرد: طبق گفته هم اتاقی وی، او نیز در شب حادثه در اتاق نبوده است و صبح زمانی که وارد اتاق می شود با چنین صحنه ای رو به رو شده است

باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ