خودکشی های عجیب که اتفاقی انجام شدند!

سهشنبه ۱۶آبان۹۱ به نقل از منبع ذکر شده در خبر، در پورتال خبری ممتاز نیوز انتشار یافته است،

خودکشی امری ناپسند در همه دنیا است و اشخاصی که دست به این کار می زنند معمولا ترد شده و شکست خورده می باشند. البته همیشه هم خودکشی امری عمدی نمی باشد.
به گزارش تفسیری گروه خواندنی هایممتازنیوز، در طول تاریخ اتفاقاتی رخ داده است که بعضی از آن ها بسیار عجیب و غیر قابل باور بوده اند. در این میان اشخاصی نیز بوده اند که بر اثر اشتباهات فردی و یا بعضی موارد دیگر سبب مرگ خودشان شده اند.
خودکشی با دسر   

خودکشی عجیب
در سال ۱۷۷۱ پادشاه سوئد برای صرف غذا به پشت میز رفت اما هیچوقت از آنجا بلند نشد. او بعد از خوردن غذای کامل و شاهانه خود دستور داد تا مقداری از دسر محبوبش را بیاورند. پس از خوردن ۱۷ کاسه دسر دستگاه گوارشی او نتوانست جوابگوی این همه غذا باشد و او همانجا مرد.
گوش دادن به موسیقی

خودکشی های تصادفی, عجیب ترین خودکشی های تصادفی
شاید باورتان نشود که گوش دادن به موسیقی نیز بتواند سبب مرگ شود. اما این مورد برای “Isaiah Otieno” آمریکایی اتفاق افتاد. او در حال قدم زدن در کنار خیابان بود و با صدای بلند به موسیقی گوش می داد ولی ناگهان یک هلیکوپتر روی سر او سقوط نمود. گوش دادن به موسیقی سبب شد تا او صدای سقوط را نشنود و جانش را از دست داد.
مرگ با خودروهای تک نفره

خودکشی های تصادفی, عجیب ترین خودکشی های تصادفی
حتما شما هم با وسیله های نقلیه ای که حاوی دوچرخ می باشند و باید به صورت انفرادی از آن ها استفاده نمود آشنا میباشید. این وسیله توسط فردی به نام “James W. Heselden” انگلیسی تولید شد. این وسیله ها با استقبال خوبی رو برو نشدند چرا که ایمنی لازم را به همراه نداشتند. اما سازنده آن این حرف را باور نداشت اما همین باور نکردن سبب شد تا خود او در یک سانحه و در حالی که سوار بر همین خودرو بود جانش را از دست بدهد.
بازی های کامپیوتری

خودکشی های تصادفی, عجیب ترین خودکشی های تصادفی
در یکی از عجیب ترین مرگ ها در سال ۲۰۰۵ فردی به نام “Lee Seung Seop” که اهل کره جنوبی بود شغلش را ترک نمود تا بتواند در مسابقات سراسری بازی های کامپیوتری شرکت کند. او بعد از ۵۰ ساعت بازی مداوم بر اثر اختلالات قلبی و عروقی و همچنین خشکی بدن جانش را از دست داد.
تست اختراع

خودکشی های تصادفی, عجیب ترین خودکشی های تصادفی
هر مخترعی دوست دارد تا اختراعش را به همه دنیا نشان دهد و این دقیقا آرزویی بود که خیاط فرانسوی “Franz Reichelt” به دنبال آن بود. او یک چتر نجات اختراع نمود که با چترهای دیگر کمی تفاوت داشت. او برای تست نمودن این چتر خود از بالای برج ایفل به پایین پرید ولی بدون اینکه اختراعش ذره ای به کمکش کند به زمین برخورد نمود و همانجا جانش را از دست داد….. / خبرگزاری : باشگاه خبر نگاران

مجله اینترنتی تاپ ناز, آهنگ, دانلود, عکس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *