خوروش: بازی با الاهلی را فراموش کرده‌ایم

۱۴فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

رسول خوروش در گفت وگو با خبرنگار ایسنا دربارهٔ آخرین وضعیت تیم فوتبال سپاهان در آستانه بازی حساس فردا (شنبه) برابر نفت تهران اظهار کرد: پس از شکست ناخوشایندی که برابر الاهلی متحمل شدیم، بازیکنان به خوبی ریکاوری کردند و تاخیر یک روزه بازی با نفت هم خیلی به ما کمک کرد تا به آمادگی بیشتری برسیم. خوشبختانه بازیکنان به لحاظ روحی هم وضعیت مساعدی دارند و سپاهان بدون بازیکن مصدوم یا محرومی فردا به میدان می رود.

وی دربارهٔ بازی نفت نیز افزود: این مسابقه بسیار حساسی برای دو تیم است. سپاهان می خواهد در کورس قهرمانی بماند و نفت هم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا می جنگد؛ می دانیم که بازیکنان این تیم انگیزه زیادی در بازی فردا خواهند داشت اما بازیکنان سپاهان هم به اهمیت این مسابقه واقف می باشند. ما به پیروزی در این بازی نیاز جدی داریم.

سرپرست تیم سپاهان که تمایلی به صحبت دربارهٔ اتفاقات بازی با الاهلی عربستان و مواضع کمیته انضباطی فدراسیون نسبت به تماشاگران سپاهان و صحبت های زلاتکو کرانچار نداشت، در این باره تنها گفت: ما آن بازی را فراموش کردیم و فقط به آینده فکر می کنیم. متاسفانه یکسری حواشی بوجود آمد که صلاح نیست دیگر دربارهٔ اتفاقات و شرایط آن مسابقه صحبت کنیم. فکر می کنم مردم همه چیز را دیدند و عملکرد سپاهان در چندین مسابقه ای که انجام داده را ارزیابی می کنند و متوجه تفاوت بازی های جام حذفی و شرایطش با سایر مسابقات می باشند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *