خوشحالی نکونام از بازگشت به لیگ ایران/ اگر اوساسونا پول نمی خواست، زودتر از این ها به استقلال می آمدم

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال می‌گوید خوشحال است که پس از ۷ سال دوری از لیگ ایران دوباره به ایران بازگشته و می‌تواند برای استقلال بازی کند.جواد نکونام با اشاره به امضای قراردادش با باشگاه استقلال گفت: پس از آنکه جدایی‌ام از اوساسونا قطعی شد، دنبال این بودم که به استقلال بیایم و برای این تیم بازی کنم، گفت‌وگوهایی را بر همین اساس با مسئولان باشگاه استقلال انجام دادم و آن‌ها هم به دنبال جور کردن پول رضایت‌نامه‌ام بودند و پس از آنکه همه چیز هماهنگ شد، امروز با استقلال قرارداد یک ساله بستم و از حضور در این تیم خوشحالم.
وی در پاسخ به این سوال که برخی‌ها اعلام کردند که باشگاه استقلال نیازی نیست در ازای دریافت رضایت‌نامه شما پولی را به اوساسونا بپردازد؟ گفت: به هیچ وجه این مسئله درست نیست، چرا که اگر قرار بر این بود که رضایت‌نامه من بدون پول صادر شود نیازی به این همه زمان نبود و من خیلی زودتر می‌توانستم به استقلال بیایم و تا زمانی که آن‌ها پول را دریافت نمی‌کردند، رضایت‌نامه‌ام را برای استقلال صادر نمی‌کردند.
نکونام افزود: به هر حال پس از طی این مسائل و هماهنگی‌های انجام گرفته من به استقلال پیوستم و امیدوارم که بتوانم برای این تیم مفید باشم.
 

۲۵۱ ۴۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *