دادگاه تجدیدنظر فاطمه هاشمی پایان یافت

گردآوری توسط گروه سیاسی ممتاز نیوز

ایران > حقوقی‌ و قضایی – ممتازنیوز:
دادگاه تجدیدنظر فاطمه هاشمی به علت عدم حضور نماینده دادستان پایان یافت.

به گزارش ایرنا، دادگاه تجدیدنظر فاطمه هاشمی ساعت ۹ روز یکشنبه در شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی تهران آغاز شد اما به علت حضور نیافتن نماینده دادستان، این دادگاه خاتمه یافت.

فاطمه هاشمی پس از اتمام دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران گفت: نماینده دادستان در جلسه حضور نیافت و نسبت به این امر اعتراض کرده و جلسه دادگاه را ترک کردیم.

عفت السادات مرعشی مادر و یاسر هاشمی برادر فاطمه هاشمی و نیز وکلای خانوادگی، وی را در دادگاه تجدیدنظر همراهی می کردند.

دادگاه رسیدگی به اتهامات فاطمه هاشمی رفسنجانی ۱۸ دی سال ۹۲ در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی احمدزاده برگزار شد.

البته پس از برگزاری دادگاه، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به علیرضا آوایی رییس سابق دادگستری کل استان تهران نوشت: براساس آنچه در رسانه ها منعکس شده، خانم فاطمه هاشمی امروز ۱۸/۱۰ /۹۲ در دادگاهی حاضر شدند و در مصاحبه ای اعلام کردند به دلیل مطالبی که علیه اینجانب مطرح کردند به دادگاه فراخوانده شده اند، در حالیکه بنده هرگز شکایتی نسبت به ایشان نداشته و ندارم.

فاطمه هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی اواخر مرداد سال گذشته به دلیل اظهاراتش درباره مباحث مطرح شده در جلسات رای اعتماد به وزیران پیشنهادی دولت یازدهم در یکی از رسانه ها، به شعبه ۱۲ دادسرای فرهنگ و رسانه احضار و برای وی پرونده تشکیل شد.

— .

RSS
منبع: همشهری
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *