داعش خلبان اردنی را زنده زنده سوزاند + تصاویر

گروه تروریستی داعش ادعا کرد خلبان اردنی معاذ الکساسبه را زنده زنده در آتش سوزانده است.

داعش با انتشار تصاویری ویدئویی در رسانه های اجتماعی متعلق به این گروه صحنه های آتش زدن این اسیر خود را در حالی که او را در قفس انداخته بود منتشر کرد.

هنوز منابع مستقل در رد یا تایید اصالت این ویدئو خبری منتشر نکرده اند اما با توجه به سوابق جنایت های داعش اصالت این تصاویر بعید نیست.

تلویزیون اردن: داعش یک ماه قبل خلبان اردنی را کشته بود

خبرگزاری فرانسه از امان دقایقی پیش به نقل از تلویزیون دولتی اردن گزارش داد که تروریست های داعش یک ماه پیش «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی را کشته بودند.

در همین حال شبکه خبری ˈسی ان انˈ دقایقی پیش گزارش داد که ˈ ملک عبدالله دوم ˈ پادشاه اردن که در آمریکا به سر می برد، پس از انتشار خبر سوزانده شدن خلبان ارتش کشورش به دست داعش، سفر خود را نیمه تمام گذاشته و به اردن باز می گردد. در همین حال، ارتش اردن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که انتقام خون الکساسبه را از قاتلان وی می‌گیرد.

تروریست های داعش مدعی شدند که پس از شکست گفتگوها با دولت اردن، الکساسبه را آتش زده اند.

اردن «ساجده الریشاوی» را اعدام می‌کند

منابع اردنی تأکید کردند که این کشور فردا (چهارشنبه) ساجده الریشاوی را به همراه چند تروریست دیگر اعدام خواهد کرد.

یک منبع امنیتی در اردن اعلام کرد «ساجده الریشاوی» که داعش می خواست او را با «معاذ الکساسبه» مبادله کند، روز چهارشنبه اعدام می شود.

منابع رسانه ای تأکید کردند که علاوه بر ساجده الریشاوی، چند تروریست دیگر نیز قرار است روز چهارشنبه اعدام شوند.

شبکه اسکای نیوز عربی بخشهایی از تصاویر سوزاندن خلبان اردنی را پخش کرد

شبکه تلویزیونی اسکای نیوز عربی بخشهایی از تصاویر سوزاندن معاذ الکساسبه خلبان اردنی را که توسط سازمان تروریستی داعش صورت گرفت پخش کرد.

امان: واکنش اردنی‌ها تکان دهنده خواهد بود

دولت اردن در واکنش به اقدام گروه تروریستی داعش در سوزاندن خلبان اسیر اردنی، تأکید کرد که پاسخ اردنی ها تکان‌دهنده و قوی خواهد بود.

به گزارش العالم “محمد المؤمنی” وزیر مشاور دولت در امور رسانه به تلویزیون رسمی اردن گفت: کسی که در پاسخ قاطعانه، تکان‌دهنده و قوی اردن تردید داشت؛ خواهد فهمید که خشم اردنی ها صفوف آنان را در خواهد نوردید.

المؤمنی اظهار داشت: هرکسی که در وحشی گری گروه تروریستی داعش تردید داشت، این (سوزاندن خلبان اردنی) دلیلی برای اثبات این امر است؛ و هر کسی که فکر می کرد آنان مسلمان هستند این دلیلی برای رد این ادعا است؛  هرکسی هم که در وحدت اردنی ها در مقابله با این شر تردید داشته است، دلیل آن را نشان خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: خلبان معاذ الکساسبه فقط عضو یک عشیره و یا از اهالی یک استان نبود؛ بلکه او فرزند همه اردنی ها است.

العبادی، السیسی و محمود عباس قتل خلبان اردنی را محکوم کردند

شبکه تلویزیونی المیادین در خبری فوری گزارش داد عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر و محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین قتل معاذ الکساسبه خلبان اردنی را محکوم کردند.

حیدر العبادی نخست وزیر عراق هم سوزاندن خلبان اردنی بدست داعش را به شدت محکوم کرد.

اردنی‌ها خواستار اعدام همه زندانیان القاعده شدند
مردم اردن با برگزاری تظاهرات گسترده در مرکز این کشور خواستار انتقام خون «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی شدند که توسط داعش به قتل رسید.

در پی قتل خلبان اردنی توسط گروه تروریستی داعش مردم اردن خواستار اعدام همه زندانیان القاعده شدند.

مردم اردن با برگزاری تظاهرات گسترده در مرکز این کشور خواستار انتقام خون «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی شدند که توسط داعش به قتل رسید.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ