دانشجوخبرداد: حرکت دانشگاه آزاد به سمت تفکیک جنسیتی/بازنگری متون درسی از دیدگاه اسلام

Multimedia_pics_1390_12_education_20.jpg

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به گام­های تعالی فرهنگی در این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به سمت تفکیک جنسیتی حرکت می‌کند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد در دیدار با آیت الله امامی کاشانی امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یک پروژه موفق نظام است، به تحصیل یک میلیون و ۵۰۰ هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

وی به اخذ مجوز برای ۱۵۰۰ دوره کارشناسی ارشد اشاره و تصریح کرد: بالغ بر ۶ آزمون دوره‌های مختلف تحصیلی را با موفقیت برگزار کرده ایم.

دانشجو یکی دیگر از گام­های تعالی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی را کسب رتبه اول اقامه نماز دانست و اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی به سمت تفکیک جنسیتی حرکت می کند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر لزوم بازنگری در متون درسی خاطر نشان کرد: با تشکیل کمیته هایی، متون درسی ارائه شده به دانشجویان از دیدگاه اسلامی مورد بازنگری و بررسی قرار گرفته و تدوین شده است.

وی ساخت ۱۲ هزار متر مربع بنای آموزشی و پژوهشی و غیره، بورس بیش از ۳۰۰ عضو هیات علمی و فعال سازی بسیج کارمندان در بیشتر واحدها و مراکز آموزشی را از دیگر اقدامات انجام شده برشمرد.

انتهای پیام


ایسنا

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.