دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در استخدام آموزش و پرورش قرار می‌گیرند

آموزش > عالی
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به اینکه برای جذب دانشجو در مقاطع مختلف دانشگاه فرهنگیان برنامه‌ریزی شده است، گفت: دانشجویانی که در این دانشگاه ثبت نام می‌کنند به استخدام آموزش و پرورش درمی‌آیند.

به گزارش ایسنا، احمد محمودزاده در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه این دانشگاه دولتی است وتحصیل دراین دانشگاه به صورت شبانه روزی است، افزود: دانشجویانی که دراین دانشگاه ثبت نام می کنند از روز اول به استخدام آموزش وپرورش در می آیند، براساس نیازی که آموزش وپرورش خواهد داشت از این دانشجوها می توان بعد از پشت سر گذاشتن چهار ترم به عنوان نیروی آموزش وپرورشی استفاده کرد.

وی افزود:درتمامی کل کشورو دراستان اردبیل نیزدانشجویان پیوسته در دو مرکز پردیس بنت الهدی ویژه خواهران و مرکز علامه طباطبایی ویژه برادران جذب می شوند.

محمودزاده گفت: با همکاری مسئولین امر، ساختمان جدید نیز جهت افزایش فضای آموزشی برای این دانشجویان ساخته می شود تا درآینده مشکل فضا بابت افزایش دانشجو پیش نیاید.

وی گفت: اخیرا موافقت نامه ای با سازمان نوسازی مدارس و روسای مراکزپردیس انجام شده وکلنگ ساختمان جدید پردیس نیز تا مهرماه به زمین زده ودرعرض یکسال تحویل داده می شود.

مدیر کل آموزش وپرورش استان اردبیل گفت: برای جذب دانشجو از کاردانی به کارشناسی، کارشناسی به ارشد وارشد به دکترا نیز برنامه ریزی کرده ایم که درسالهای آتی نیز دانشجو جذب کنیم.


RSS

تا این لحظه ۴نظر ثبت شده
 1. ببخشید خواستم بدونم دانشجویان ارشد در دانشگاه فرهنگیان پس از تحصیل استخدام رسمی میشون یا نه....خواهشمندم جواب بدید.ممنونم. گفت:

  خوب

 2. کمک گفت:

  اگه نمی خواستین دانشجویان ستاره دار رو استخدام کنید ،پس چرا در دفترچه انتخاب رشته سال۸۸به دروغ نوشته میشه که رشته های ستاره دار و تربیت معلم دارای مراحل مصاحبه و گزینش
  حالا فقط تربیت معلم ها رو استخدام کردند.آخه یک دانشجوی ستاره دار که به امید استخدامی اومده چه گناهی کرده که باید حقش ضایع بشه.

 3. yakada گفت:

  باسلام
  چرا هیچکس به فکر دانشجویان ستاره دار ۸۸ شهیدرجایی نیست که به امید استخدام وارد این دانشگاه شدند وگرنه با رتبه های خوبی که داشتند میتوانستند در دانشگاه های بهتر درس بخوانندمگر این دانشجوها تکلیفشان مشخص شده که آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان نیروی تربیت معلم می گیرد. تورو خدا یه کم انصاف داشته باشید

 4. دانشجوی دانشگاه تربیت دبیر گفت:

  نمیدونم چرا سنگ فرهنگیان رو اینقدر به سینه می زنید در حالی که ۲۰۰ تا دانشجوی تربیت دبیر ورودی ۸۸ که ستاره دار بودند رو هنوز استخدام نکردین و هیچ جواب قانع کننده ای هم بهمون نمیدین.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

نتیجه والیبال ایران و آرژانتین آنلاین نتایج زنده بازی ها