دانشگاه آزاد شیراز، کلیپ مصرف موادمخدر توت فرنگی دانشجویانش را تکذیب کرد

روابط عمومی دانشگاه آزاد شیراز کلیپ مصرف مواد مخدر منتسب به داشنجویان این مجموعه را تکذیب کرد.

دانشگاه آزاد شیراز، کلیپ مصرف موادمخدر توت فرنگی دانشجویانش را تکذیب کرد

به گزارش ممتاز نیوز، روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با ارسال بیانیه ای، کلیپ پخش شده در فضای مجازی مربوط به مصرف مواد مخدر در دانشگاه آزاد شیراز را تکذیب کرد.

متن بیانیه ای بدین شرح است: درخصوص کلیپ منتشر شده منسوب به مصرف مواد مخدر توت فرنگی توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شیراز، به استحضار می‌رساند، این کلیپ از چندین سال قبل «سال ۱۳۹۸» در فضای مجازی بنام دانشگاه آزاد اسلامی شیراز انتشار یافته، که از همان سال انتشار بر اساس اطلاعیه‌های صادره از سوی این دانشگاه اعلام گردیده است که هیچگونه واقعه اینچنینی در این دانشگاه به وقوع نپیوسته و هیچگونه احضاری در این مورد به اداره حراست دانشگاه صورت نپذیرفته است.

شایان ذکر است دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شیراز نیز از هرگونه وجود یا توزیع چنین مواد مخدری ابراز انزجار نموده و بر ممانعت از مصرف آن تأکید نمودند.

گفتنی است موضوع مذکور در کلیپ یاد شده، سال‌ها قبل در یکی از مدارس کشورهای عربی رخ داده که می‌توان با یک جستجوی ساده در اینترنت فیلم کامل را دانلود و آن را با زبان اصلی مشاهده کرد و بدین ترتیب انتشار خبر و ویدئو فوق که منتسب به دانشگاه آزاد اسلامی شیراز بود، کذب محض است.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس اعلام می‌دارد این مسائل قطعاً ساختگی هستند و نشر دهندگان می‌خواهند فضای دانشگاه را ملتهب کنند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ