دانشگاه علمی کاربردی سازمان ثبت احوال راه اندازی شد

92-1.jpeg

رئیس مرکز آموزش و پژوهش سازمان ثبت احوال کشور از راه اندازی دانشگاه علمی کاربردی ثبت احوال خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، محمدجلیل سائلی در این باره افزود: دانشگاه علمی کاربردی سازمان ثبت احوال، با رویکرد نظام آموزش عالی کشور، راه اندازی گردید.

وی اظهار کرد: از مدت ها قبل تمهیدات لازم برای راه اندازی مرکز علمی کاربردی برای ارتقاء علمی کارکنان در سطوح مختلف سازمانی و همچنین تربیت نیروی های انسانی کارآمد، در خارج از سازمان، بطور جدی در دستور کار قرار گرفت و با تلاش و پیگیری‌های مداوم این مهم محقق شد.

رئیس مرکز آموزش و پژوهش سازمان ثبت احوال تصریح کرد: یکی از وجوه سازمان یادگیرنده، الویت نهادن برنامه های علمی- آموزشی و فراهم نمودن شرایط بهره مندی عموم همکاران از فضای علمی کشور می باشد، که با راه اندازی دانشگاه علمی کاربردی به این هدف نزدیک تر خواهیم شد.

سائلی با بیان اینکه آموزش های علمی کاربردی با هدف تقرب به سازمان یاد گیرنده و تربیت نیروی های انسانی ماهر انجام می‌شود گفت: این آموزش‌ها بر اساس نیاز شغلی در سازمان، برنامه ریزی و اجرا می گردد.

وی یادآور شد: کلیه داوطلبانی که در این مرکز پذیرفته می شوند تابع قوانین، مقررات و ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و همچنین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهند بود.

سائلی گفت: در دانشگاه علمی کاربردی سازمان ثبت احوال از ترم اول سال جاری با پذیرش ۱۴۰ نفر دانشجو در مقطع کاردانی فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهد کرد.

به گفته رئیس مرکز آموزش و پژوهش سازمان ثبت احوال، این دانشجویان در دو رشته کاردان حرفه‌ای حقوق ثبتی و کاردان حرفه‌ای نگارش حقوقی با تناسب ۸۰ نفر مرد و ۶۰ نفر زن از بین متقاضیان آزاد و همکاران سازمان ثبت احوال پذیرش خواهند شد.

ضمنا متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت‌های www.sanjesh.org و www.uast.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *