دانش آموز ملایری، همکلاسی اش را با چاقو کشت

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: درگیری دو دانش آموز ملایری در یکی از هنرستان های این شهر، منجر به مرگ یکی از آنها شد.

به گزارش مهر، سرهنگ ابراهیم سعیدی افزود: نهم آبانماه سال جاری، ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه پس از اعلام پلیس ۱۱۰، مطلع شدیم که در یکی از هنرستان های پسرانه ملایر درگیری بین دو دانش آموز رخ داده است.

وی اظهار داشت: بلافاصله ماموران نیروی انتظامی به محل اعزام شدند و در بررسی های به عمل آمده، مشاهده شد که دو دانش آموز با هم درگیر و یکی از آنها مصدوم شده که فورا توسط اورژانس به بیمارستان امام حسین(ع) ملایر انتقال داده می شود.

وی ادامه داد: متاسفانه به دلیل خونریزی و عمیق بودن جراحت، دانش آموز مصدوم فوت می کند.

سعیدی بیان داشت: دانش آموز ضارب (محسن س) ۱۶ ساله و دانش آموز مضروب (مصطفی الف) ۱۸ ساله و همکلاسی بوده اند که به گفته شاهدان عینی، دانش آموز ضارب با استفاده از چاقو به گردن همکلاسی خود ضربه هایی وارد می کند.

فرمانده انتظامی ملایر گفت: مشاجره این دو همکلاسی از کلاس درس آغاز شده و سپس در محیط مدرسه هنگام زنگ تفریح به درگیری سخت کشیده می شود و در نهایت یکی از آنها بر اثر ضربات چاقو فوت می کند.

سعیدی اضافه کرد: در حال حاضر، دانش آموز ضارب متواری است.

 


میگنا : ضروری است دو مهارت حل مساله و مهارت کنترل خشم از اصول دهگانه مهارت های زندگی به همه دانش آموزان به ویژه در مدارس پسرانه توسط مشاوران مدارس آموزش داده شود تا شاهد همچین وقایع تلخی نباشیم .

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.