دانلود رایگان نرم افزار / آیا به ایدز مبتلا شده ام؟

تیر ۱۴۰۰
ممتاز نیوز: تنها با گذشت یک روز از قرار گرفتن نرم افزار آگاهی بخش ایدز بر روی پایگاه اینترنتی کافه بازار، آمارها نشان دهنده این است که دانلود و نصب این برنامه رایگان بر روی تلفن های همراه از مرز هزار دانلود قبل است که این نشان دهنده نیاز کاربران به اطلاعات دقیق و صحیح در این حوزه می باشد.

به گزارش ممتاز نیوز، هدف از طراحی این نرم افزار، ارائه تعریف درستی از بیماری HIV/ایدز در محیطی کاملا چند رسانه ای، ارائه راه های پیشگیری و در نهایت ابزاری جهت تشخیص کلی بیماری و لزوم مراجعه به پزشک است.

در این نرم افزار تلاشمان بر آن است که در یک محیط گرافیکی ساده، جذاب و کاربرپسند، اطلاعات مناسبی از بیماری قابل پیشگیری ایدز به جامعه ارائه دهیم تا با کمک به اشخاص سالم در جلوگیری از ابتلا، به اشخاص مبتلا نیز اطلاعات و کمک های لازم را ارائه دهیم.

نرم افزار آگاهی بخش ایدز دارای امکاناتی نظیر:  تعریف بیماری، سبب، روند و عوامل تشدید کننده،  آموزش راه های پیشگیری بیماری،  تست ابتلا به بیماری،  روش های درمان و کند کردن روند بیماری،  آدرس و تلفن مراکز درمانی در سراسر کشور است.

لازم به ذکر است به زودی اطلاعات دقیق مختصات مراکز درمانی جهت نمایش دقیق آدرس در نقشه، در آپدیت قرار خواهد گرفت.

گفتنی است ممتاز نیوز، با راه اندازی کمپین اطلاع رسانی ایدز ضمن تولید محتوای آموزشی، نرم افزاری جهت دسترسی آسان به اطلاعات کامل دربارهٔ بیماری HIV/ایدز طراحی کرده است که علاقمندان می توانند این نرم افزار را به صورت رایگان از پایگاه اینترنتی کافه بازار دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنند.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *