داوران جشنواره فیلم عمار مشخص شدند

ابراهیم فیاض، جامعه شناس و استاد دانشگاه تهران؛ نادر طالب‌زاده، فیلمساز، ابوالقاسم طالبی، کارگردان؛ سیدناصر هاشم زاده، فیلمنامه نویس و مسعود ده نمکی کارگردان به عنوان داوران دومین جشنواره فیلم عمار انتخاب شدند.

به گزارش هنرآنلاین در آستانه برگزاری جشنواره فیلم عمار اسامی اعضای هیات داوران دومین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام شد.

بنابر این گزارش دبیرخانه این جشنواره اعلام کرد: ۵ نفر از چهره‌های فرهنگی ـ هنری کشور داوری فیلم‌های بخش مسابقه را بر عهده دارند که این ۵ نفر ابراهیم فیاض، جامعه شناس و استاد دانشگاه تهران؛ نادر طالب زاده، فیلمساز، ابوالقاسم طالبی، کارگردان؛ سیدناصر هاشم زاده، فیلمنامه نویس و مسعود ده نمکی کارگردان می باشند.

در همین حال اعلام شده است که بیش از ۳۰۰ اثر توسط هیئت‌های انتخاب جشنواره بررسی شده که فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه در ایام سالگرد حماسه مردمی ۹ دی از چهارشنبه ۷ دی‌ماه در سینما فلسطین تهران، سینما قدس تبریز، مشهد و بیش از ۳۰ شهر و روستای دیگر کشور اکران خواهد شد.

جشنواره مردمی فیلم عمار طی مراسمی چهارشنبه این هفته رسما افتتاح خواهد شد و روابط عمومی جشنواره از خبرنگاران، منتقدان، عکاسان، وبلاگ نویسان ، فعالان فرهنگی و فیلمسازانی که مایل به دریافت کارت ویژه جشنواره می باشند خواسته است تا پایان وقت روز سه شنبه با مراجعه به پایگاه اینترنتی Ammarfilm.ir یا تماس با شماره ۰۹۱۹۲۱۱۲۵۱۳- ۸۸۹۶۵۲۴۰ ثبت نام کنند.
 


آخرین خبرها
منبع: هنر آنلاین
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ