داور دربی پنجشنبه مشخص می شود

خبرگزاری فارس: رئیس دپارتمان داوری فوتبال ایران گفت که داور دربی پنجشنبه مشخص می‌شود.حسین عسگری  در مورد قضاوت داوران در هفته پنجم لیگ برتر گفت: قضاوت‌ها در این هفته خوب بود و با توجه به حساسیتی که قضاوت‌های هفته قبل از دربی دارد داوران به خوبی از عهده این مسئله بر آمدند.

وی در مورد اعتراضی که پرسپولیس و ملوان به قضاوت داوران داشتند عنوان کرد: در بازی پرسپولیس و داماش هیچ مشکلی نبود. در این دو مسابقه همانند دیدارهای دیگر قضاوت خوبی انجام شد. هر برخوردی را در فوتبال نمی‌توان پنالتی گرفت.

بازیکنان با یکدیگر برخورد می‌کنند و برخوردهایی که در این بازی رخ داد طبیعی بود و چیزی نبود که داور بخواهد پنالتی بگیرد. نمی‌شود انتظار داشت در فوتبال کسی به کسی برخورد نکند و هر برخوردی را هم پنالتی گرفت.

عسگری در مورد قضاوت دیدار روز جمعه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: در حال حاضر خیلی زود است که بخواهیم داور مسابقه را معرفی کنیم.

 در هفته‌های قبل هم معمولا ۲۴ ساعت یا حداکثر ۴۸ ساعت قبل از بازی داوران را معرفی می‌کردیم. انشاءالله با بررسی تمامی جوانب داور دربی را روز پنجشنبه معرفی می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که علیرضا فغانی و محسن قهرمانی نسبت به گزینه‌های دیگر شانس بیشتری برای قضاوت در این دیدار دارند به فارس گفت: ما ۵ داور بیشتر نداریم که توانایی قضاوت در دربی را داشته باشد.

محسن قهرمانی، علیرضا فغانی از کسانی هستند که می‌توانند در این دیدار قضاوت کنند. این مسئله که داوری قبلا دو دربی را قضاوت کرده و شانس کمتری دارد و یا یک تیم داوری که قضاوت کمتری داشته شانس بیشتری دارد درست نیست.

ما تمام جوانب را می‌سنجیم و داوری‌های هفته گذشته داورها را بررسی و سپس گزینه مناسب‌تر را معرفی می‌کنیم. 


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ