دایی: بی‌برنامه‌ترین لیگ را پشت سر گذاشتیم

۱۴اردیبهشت،

سرمربی تیم فوتبال راه آهن در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر صبا اظهار کرد: متاسفانه یا خوشبختانه بازی فردا در جدول لیگ چندان تاثیری ندارد و نه این دو تیم را آسیایی می‌کند و نه سبب افتادن یکی از دو تیم خواهد شد.

به گزارش ایسنا،وی افزود: تفکر ما این است که حداکثر امتیازها را در دو بازی باقی مانده به دست بیاوریم و یکی دو پله در جدول صعود کنیم. صبا تیم خوبی است بازیکنان جوانی در اختیار دارد. بازی سختی خواهیم داشت اما از آنجا که دو تیم بدون استرس بازی می‌کنند این دیدار زیبا خواهد شد.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد هم در راه آهن می‌مانید گفت: من دو سال در راه آهن بودم و در هر دو سال با شرایط نامتعارف و عجیب و غریبی به این تیم آمدم. اما امسال شرایط فرق می‌کند. هم زمان زیادی داریم که بازیکنان خوبی به خدمت بگیریم و هم اینکه می‌توانیم به خوبی خود را برای فصل بعد آماده کنیم. ۴ – ۵ جلسه با مدیران باشگاه داشته‌ایم اما هنوز قراردادی برای فصل بعد منعقد نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فهرست بازیکنان مورد نظر خود را به باشگاه داده‌اید یا خیر گفت: هنوز قرارداد نبسته‌ایم که من بخواهم برای فصل بعد لیست بدهم. من و کادر فنی تیم می‌دانیم که چه بازیکنانی را می‌خواهیم. اما چون قراردادی ثبت نشده نمی‌توانیم فهرستی بدهیم که بر اساس آن تصمیم‌گیری شود.

سرمربی راه آهن در ادامه دربارهٔ کیفیت لیگ دوازدهم گفت: فکر می‌کنم امسال ناهماهنگ‌ترین و بی‌برنامه‌ترین لیگ را در چند سال اخیر داشتیم که آن هم به خاطر بازی‌های تیم ملی و لیگ قهرمانان آسیا بود که هم کیفیت فنی لیگ را پایین آورد و هم به تیم ملی ضربه زد.

وی با اشاره به اینکه موافق لیگ ۱۸ تیمی است گفت: من می‌گویم لیگ ایران باید با ۱۸ تیم برگزار شود اما اگر تصمیم گرفته‌اند که سال آینده لیگ ۱۶ تیمی باشد، باید این تصمیم را اجرا کنند و اگر خواستند دوباره از سال بعدش به همان ۱۸ تیم برگردد.

علی دایی دربارهٔ تقدیر از علی پروین در AFC گفت: من به پروین و فوتبال ایران به خاطر این موضوع تبریک می‌گویم. امثال علی پروین در فوتبال ما نادر می باشند. زحمات زیادی برای فوتبال ما کشیده‌اند و باید قدرشان را بدانیم. خیلی قشنگ‌تر می‌شد اگر خودمان در ایران از این اشخاص تقدیر کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که دیدار فردای پرسپولیس و سپاهان در فینال جام حذفی را چطور پیش‌بینی می‌کند گفت: از آنجا که من هر نظری می‌دهم طور دیگری برداشت می‌شود، در این باره صحبت نمی‌کنم ا ما امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود و فصل بعد در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

دایی در پایان دربارهٔ خداحافظی مهدوی‌کیا از فوتبال گفت: شان و شخصیت مهدوی کیا خیلی بالاتر از این بود که با ۵ دقیقه بازی کردن خداحافظی کند.

در این لحظه خبرنگاران به دایی اطلاع دادند که بازی ۵ دقیقه‌ای مهدوی‌کیا برای خداحافظی منتفی شده است که دایی گفت: من این موضوع را نمی‌دانستم. اگر قرار است مهدوی‌کیا در بازی با هامبورگ خداحافظی کند خیلی بهتر است و با ۵ دقیقه بازی کردن نمی‌شد برای او بازی خداحافظی گرفت. خود من در عجب بودم که چطور آقا مهدی قبول کرده بود که این گونه خداحافظی کند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ