دایی:پیشکسوتان چطوری می‌خواهند ۳۰میلیارد هزینه باشگاه رابدهند؟/فعلا اجرای برنامه بلند مدت سودی ندارد

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – علی دایی می‌گوید شرایط پرسپولیس طوری نیست که بشود در آن برنامه‌های بلند مدت را اجرا کرد.

به گزارش ممتاز؛ علی دایی پس از نشست پیشکسوتان پرسپولیس با مسئولان وزارت ورزش گفت: «ما در این جلسه در مورد شرایط فعلی پرسپولیس صحبت کردیم. پیشکسوتان عزیز هم حضور داشتند و در مورد برنامه‌های چند ساله صحبت می‌کردند. اما الان شرایط تیم طوری نیست که بتوانیم برنامه های چند ساله را انجام دهیم. البته صحبت پیشکسوتان درست بود اما در شرایط فعلی، اجرای این برنامه‌های بلند مدت سود ندارد.»
او ادامه داد: «البته من هم پیشنهاد خاصی ندارم. روشی که خود آقای خادم برای این مشکلات در نظر گرفته بهترین و عملی ترین راه است. شاید با همین پیشنهادها بتوانیم در مسابقات بعدی شرایط پرسپولیس را بهتر کنیم و نتایج خوبی هم بگیریم. ما به شرایط گذشته تیم کاری نداریم. برای ما حال و آینده مهم است. الان فرصت خوبی داریم تا تیم را برای سال آینده ببندیم. ما باید در بازی‌های باقی‌مانده نتایج خوبی بگیریم و حداقل نایب قهرمان شویم چون سهمیه‌های ایران در آسیا کم شده است.»
دایی در مورد پیشنهادهای پیشکسوتان گفت: «ما باید واقعیت‌ها را قبول کنیم. ما چگونه می‌خواهیم همه هزینه‌های باشگاه را در رده‌های مختلف تامین کنیم. پیشکسوتان چطوری می‌خواهند ۳۰ میلیارد تومان برای هزینه‌های باشگاه فراهم کنند؟ در این جلسه در مورد کاری که باشگاه‌های ترکیه انجام دادند صحبت شد ولی دولت ترکیه به باشگاه‌های این کشور وام‌های زیادی داد. اما الان دولت ما دغدغه‌های بسیار مهم‌تری از فوتبال دارد و چنین فضایی را در ایران نداریم. ما هم نباید از دولت توقع بیجا داشته باشیم.»
۴۳ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ