دایی چقدر بیشتر از قلعه نویی گرفته است؟

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – انتشار قراردادهای تیم های استقلال و پرسپولیس نکات مهمی را به همراه داشت. یکی از مهترین نکات این لیست گرانتر بودن دایی از قلعه نویی بود.

به گزارش ممتاز ؛ با انتشار رسمی قرارداد تیم های استقلال و پرسپولیس مشخص شد قرارداد دایی تقریبا ۴۵۰ میلیون تومان از امیر قلعه نویی بیشتر است. نکته مهم دربارهٔ قرارداد دایی با پرسپولیسی ها با دایی این است که دایی به ازای این قرارداد از دریافت ۳۵۰میلیون طلب قبلی اش صرف نظر کرد دایی اما در میان پرسپولیسی ها تنها کسی بود که قراردادش کاملا شفاف و بدون هیچ نوع متمم قبلی یا بعدی امضا شده است. او به عنوان یکی از افراد نمونه در پرداخت مالیات هایش ، میزان مالیات ۲۰ درصدی اش را هم خودش می پردازد. یعنی دایی بعد از کسر مالیات از قراردادش تنها یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون دریافتی خواهد داشت. او با این رقم ۱۱۰ میلیون از همتای استقلالی اش بیشتر گرفته است . رقیبی که سال پیش از آن را قهرمان لیگ برتر شده بود و پر عنوان ترین مربی تاریخ لیگ برتر ایران است. اگرچه دایی در کادرفنی خود ۶ دستیار ۲۰۰ میلیون تومانی دارد ، که افزودن مبلغ آنها به رقم دریافتی سرمربی این عدد را به ۳ میلیارد می رساند ، قلعه نویی هم تقریبا پروژه مشابه ای داشته است. کادر ۲۱ نفره دستیاران او هم تقریبا به همان ۳ میلیارد تومان می رسد.

قلعه نویی که در همه سال های قبل بالاترین دریافتی را بین مربیان لیگ داشت اگرچه این فصل نتیجه خوبی نگرفته اما رکوردش به این واسطه شکسته شد که رویانیان برای آشتی با دایی به رقم دریافتی دایی از راه  آهن یک رقم اضافه کرد و او را از چند صد میلیونی ، چند میلیاردی کرد!

۴۱۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *