دبیرکل حزب موتلفه:امیدوارم اقدامات مجلس در امر گرانی‌ها اثربخش باشد

خبرگزاری آریا – دبیر کل حزب موتلفه اسلامی از اقدام مجلس برای توضیح خواستن از مسئولان اقتصادی و اشتغال حمایت کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا ، محمدنبی حبیبی که در پایان نشست دبیران حزب موتلفه اسلامی سخن می گفت،تصریح کرد: اقدامات مجلس برای توضیح خواستن از مسئولان اقتصادی و اشتغال اقدام خوبی است که امیدواریم مردم شاهد اثر بخشی این اقدامات به خصوص درامور مربوط به گرانی ها و بیکاری باشند .
وی درباره تکمیل تیم مدیریتی مجلس نیز اظهار داشت: با تعیین به موقع اعضاء هیات رئیسه و مدیران مجلس انشاء الهم شاهد پیشرفت امور در مجلس خواهیم بود .
وی با اشاره به کشتار مردم میانمار گفت : کشتار مسلمانان در میانمار پدیده ای فراتر از یک فاجعه است .
حبیبی ادامه داد: آتش زدن خانه‌ها، زنده زنده سوزاندن مسلمانان، آواره کردن و قتل عام های فجیع که زبان از بیان آن عاجز است در میانمار همچنان ادامه دارد.
وی با اظهار تاسف از سکوت مجامع بین المللی اظهارداشت: مسلمانان میانمار مظلوم هستند و تاکنون صدای هیچ یک از مراکز حقوق بشری جهان به ویژه کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل در نیامده است.علت این سکوت آن است که حاکم میانمار مورد حمایت آمریکاست. بودائیان میانمار ارتباط عمیقی با دالایی لاما رهبر آمریکایی بودائیان تبت دارند، فشار بر مسلمانان پس از ملاقات‌های مقامات آمریکایی میانماری صورت گرفته است . سازمان کنفرانس اسلامی باید هرچه زودتر در برابر این فاجعه واکنش عملی نشان دهد و جلوی کشتار های بعدی گرفته شود .
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحولات سوریه و نیز عراق تاکیدکرد : آمریکا و رژیم صهیونیستی در حال توطئه علیه سوریه و عراق هستند و با صدور تروریست می‌خواهند انتقام ناکامی های خود در این دو کشور را از مردم بگیرند.
وی افزود: خوشبختانه ارتش سوریه یکپارچه مانده است و مقتدرانه در برابر تروریست‌ها ایستاده است .عربستان ، قطر، ترکیه و اردن که منبع اصلی تهیه سلاح برای تروریست‌ها هستند، باید بدانند به زودی طعم تلخ تبهکارهای تروریستی را در کشورهای خود خواهند چشید.
حبیبی با اشاره به وتوی قطعنامه شورای امنیت توسط روسیه و چین گفت : غرب برای توطئه در سوریه از حمایت شرکای جهانی خود که نامش را جامعه جهانی گذاشته بر خوردار نیست، لذا ماجراجویی در سوریه ممکن است تبعاتی داشته باشد ما مطمئن هستیم ادامه شرارتها در سوریه هزینه گزافی روی دست آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد گذاشت .
وی اوضاع عربستان را بحرانی دانست و اظهارداشت:حکام عربستان به تدریج صدای بیداری اسلامی را که در مناطق شیعه نشین بلند شده است در مناطق سنی نشین هم خواهند شنید.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی همچنین با اشاره به سالگرد عملیات مرصاد تصریح کرد: منافقین کوردل به پست ترین کار یعنی پناهنده شدن به دشمنان قسم خورده در زمان جنگ تن دادند و در تمام طول دفاع مقدس نقش جاسوس و سرباز پیاده ارتش بعث و آمریکا را بازی میکردند. در عملیات مرصاد ، پنجه نیرومند مدافعان انقلاب گلوی آنها را فشرده و آنان را به خاک مذلت انداخت.
وی افزود : منافقین این روزها به پست ترین کارها در نوکری آمریکا و رژیم صهیونیستی دست زده‌اند و همچنان به نوکری غرب ادامه می دهند. خطر منافقین و نفوذ آنها منتفی نیست، مردم و دستگاهای امنیتی باید تحرکات آنها را رصد کنند. ملت نباید از یک سوراخ دوبار گزیده شود .


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *