دختری خوش شانس که زیبایی خاصی دارد ولی … (+تصاویر)

عکس
بعضی از افراد بطور کلی بسیار خوش شانس هستند و حتی اگر خودشان هم دست به کار خاصی نزنند، اتفاقات خوبی برایشان رخ خواهد داد. امروز با دختری آشنا می شوید که پس از تولد با یک بیماری نادر مواجه شد. کیسی هاتورن اهل کشور انگلستان است و هم اکنون ۲۲سال سن دارد. از از کودکی با بیماری نادر فیبروز کیستیک به دنیا آمد.

عکس
این بیماری باعث آسیب دیدن ریه شده و سرانجام موجب نارسایی تنفسی می شود. کیسی برای درمان بیماری خود، مجبور بود هر چند وقت به بیمارستان کودکان بیرمنگام مراجعه کند. زمانی که ۱۶سال سن داشت به بیمارستان مراجعه کرده و در آنجا شخصی که از کودکان عکس می گرفته است، از چهره کیسی خوشش آمده و او را به آتلیه عکاسی دعوت می کند و در آتلیه از او به عنوان یک مدل عکس گرفته و برای مجلات مختلف ارسال می کند.

عکس

به گزارش ممتازنیوز همین کار باعث معروف شدن و تبدیل شدن این دختر به یک مدل سرشناس میشود و این اتفاقات در زمانی رخ می دهد که او فقط ۱۶ساله بود! او اکنون ۲۲سال سن دارد و ابراز امیدواری می کند که بتواند از شهرت خود برای آشنا کردن مردم با بیماری فیبروز کیستیک کمک گرفته و مردم را آگاه کند که این بیماری واگیردار نیست.

عکس

طبقه بندی: مطالب خواندنی   |   تعداد بازدید: ۳ نفر   |   تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ تیر
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , jazab, دختر زیبا, زیبایی, شانس, فیبروز کیستیک, مدل


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *