دختری که قصد دارد برای دومین بار تغییر جنسیت دهد!

"ریا کوپر" سال گذشته با عنوان جوانترین فردی که در انگلستان تغییر جنسیت داد، به تیتر اول رسانه های این کشور تبدیل شد. او یک پسر ۱۷ ساله بود که علیرغم مخالفتهای خانواده اش خود را به یک دختر تبدیل کرد و به همین دلیل از سوی خانواده اش طرد شد. حالا بعد از گذشت یک سال این خانم ۱۸ ساله تصمیم دارد دوباره تغییر جنسیت داده و یک پسر باشد.

او عمل تغییر جنسیت کامل که قرار بود ژانویه سال جدید میلادی برگزار شود را لغو کرده است و میگوید استفاده از هورمونهای زنانه که باعث تغییر اندام او شده است باعث ناراحتی اوست. او معتقد است تنها از نظر روانی یک دختر است و دوست دارد از نظر جسمی یک مرد باشد.

"ریا" که تا کنون دو بار دست به خودکشی زده است در مصاحبه اش گفته است: این هورمونها باعث برهم خوردن تعادل روانی من شده است گاهی شادم و گاهی واقعا ناراحتم .من فکر میکنم تنها عمل تغییر جنسیت دوباره به من کمک خواهد کرد.

به گفته وی، او در آرزوی خوشبختی به عنوان یک زن از سن ۱۲ سالگی لباس دخترانه پوشید و در ۱۵ سالگی تصمیم گرفت تغییر جنسیت دهد اما حالا از تنهایی خسته شده است و میخواهد دوباره یک مرد باشد.
"ریا کوپر" اکنون بیکار است و در خانه یکی از دوستانش اقامت دارد اما قصد دارد بعد از عمل تغییر جنسیت به استخدام ارتش درآید.

پرداد.

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

  2. دانيال گفت:

    عمل دوم ممکنه خطرناک باشه خیلى بده این بیمارى

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *