دختر قالیباف: به ترکیه رفتم ولی سیسمونی نخریدم

دختر محمدباقر قالیباف در واکنش به طرح مسائلی درباره خرید «سیسمونی از ترکیه » گفت: ماجرای سیسمونی دروغ بود؛ مسافرت رفتم اما برای خرید نرفتم.

دختر قالیباف: به ترکیه رفتم ولی سیسمونی نخریدم

به گزارش ممتاز نیوز، مریم قالیباف در برنامه گفت‌وگوی صمیمی قبل از آغاز گفت و گوی ویژه خبری، با اشاره به فعالیت‌های پدرش (محمدباقر قالیباف) گفت: قاطعیت، خاص‌ترین ویژگی پدرم است؛ بدترین اخلاق پدرم نیز کم حرف بودنشان است و دوست ندارند درباره مشکلات‌شان صحبت کنند.

وی نقطه قوت قالیباف راهمه‌جانبه‌بودن و نقطه ضعف او را مهربانی و رافتش توصیف کرد.

مریم قالیباف همچنین با بیان اینکه پدرم هیچ‌وقت من را از تحصیل و فعالیت اجتماعی منع نکرده است،‌ گفت: پدرم در ۱۲ سال شهرداری تهران کارهای بزرگی برای زنان انجام داد.

وی با بیان اینکه دو برادر بزرگتر دارد گفت: برادر بزرگترم دکترای مدیریت فرهنگی دارد و در مدرسه کارهای آموزشی می کند. برادر دیگرم نیز فوق لیسانس عمران دارد و جسته و گریخته کارهای عمرانی می کند. خودم هم فوق لیسانس ادبیات کودک دارم و مادرم؛ همه ما هم در تهران زندگی می‌کنیم.

دختر قالیباف درباره حواشی پیرامون زندگی شان گفت: دوست ندارم نام این را، حاشیه بگذارم چون دروغ بود؛‌ دروغ هایی که کام ما را در برهه های مهمی از زندگی مان تلخ کرد البته که به خاطر این دروغ ها محکوم هم شدند.

وی گفت: عروسی برای هر دختری یک شب مهم و شاد است که اولین دروغ از آن جا و درباره یک عروسی مجلل مطرح شد، عکسی منتشر شد که من نبودم؛ این دروغ، آن شب تلخ را خیلی برای ما تلخ کرد.

وی ادامه داد: بعد از آن دروغ سیسمونی را گفتند و دوران بارداری که به من خیلی سخت گذشت و خیلی پرفشار بود.

دختر قالیباف در پاسخ به این سوال که آیا به ترکیه سفر نکرده بود،‌ گفت: مسافرت رفتم اما برای خرید نرفتم؛ این سبک دروغ‌ها خیلی مخاطب دارد. احساس می کنم این دروغ ها را به این دلیل گفتند که نمی توانند در هیچ حوزه‌ای به پدرم حرف‌هایی بزنند که این‌طور مشتری داشته باشد؛ پس به خانواده‌اش حمله کردند. این خیلی سخت و بد است چون در جایی قرار می گیری که نمی توانی درباره تهمت ها و دروغ ها اظهار نظر کنی آن هم صرفا به این دلیل که دختر آقای قالیباف هستی؛ اما آیا این جرم است؟

وی درباره سفرهای خانوادگی گفت: معمولا اولین مقصد سفر ما مشهد و خانه آقا جون ها و فامیل است.

مریم قالیباف درباره فیلم های مورد علاقه پدرش گفت: اگر فیلمی را به پدرم پیشنهاد بدهیم، همیشه به دلیل خستگی به پنج دقیقه اول نمی رسد و خوابشان می‌برد.

وی در پایان با اشاره به ویژگی شخصیتی پدرش گفت که پدرم یک بابای مهربان، اسطوره و پشتوانه محکم است.

انتهای پیام/


ایران

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.