دختر لاریجانی هم دکتر شد

شاید یکی از نقاط عطف روزهای زندگی علی لاریجانی فارغ التحصیلی دخترش فاطمه اردشیر لاریجانی در رشته پزشکی باشد که بهانه ای شد تا پدر در این مراسم حضور یاید و به سخنرانی بپردازد و باید گفت دکتری جدید به جمع فراوان دکترهای خانواده لاریجانی اضافه شد.

مهر: مراسم اولین جشن دانش آموختگی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور رئیس مجلس و همراه با فارغ التحصیلی دخترش فاطمه اردشیر لاریجانی بود که حاشیه های جالبی را به وجود آورد.

مراسم جشن فارغ التحصیلی یکپارچه دانشجویان علوم پزشکی ایران شب گذشته با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر به داشت و درمان در این دانشگاه برگزار شد که با حاشیه های جالبی همراه بود.

در این مراسم ۵۰۰۰ نفر از فارغ التحصیلان رشته پزشکی به همراه خانواده هایشان حضور داشتند که  که با  پوشیدن لباسهای ویژه فارغ التحصیلان  پزشکی ویژگی خاصی به این مراسم بخشیده بودند.

دو هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی به صورت همزمان در این مراسم به ادای  سوگند پرداختند.

قبل از شروع مراسم گروه سرود ویژه دانشگاه علوم پزشکی به اجرای برنامه پرداختند.

رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران قبل از سخنرانی لاریجانی تجلیل ویژه ای از وی به عمل آورد و گفت: ما در این مراسم در خدمت فیلسوف بزرگی هستیم  که به ما افتخار حضور دادند.

مرضیه وحید دستجردی که خود از فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی بود و خاطرات ورود خود به این دانشگاه در سال ۱۳۵۳ سخن گفت.

قبل از سخنان رئیس مجلس شورای اسلامی و همزمان با پخش موسیقی شاد از بلندگوی مراسم برخی حاضران به شادی پرداختند که لاریجانی در آغاز سخنان خود گفت: جلسه جذاب و مسرور کننده ای است و همه شئوناتی که در آن هست دلالت دارد بر اینکه باید این مراسم را به اضعاف مضاعف شما تبریک گفت.

مجری مراسم که خود از مجریان صدا و سیما بود قبل از سخنرانی لاریجانی گفت که از کارمندان لاریجانی در صدا و سیما بوده که لاریجانی در زمان سخنرانی خود گفت: مجری عجیب و غریبی داریم و خیلی ذوالفنون است. اگر می دانستیم اینقدر فنانیت دارد در همان زمان فکری به حالش می کردیم.

لاریجانی همچنین از عملکرد وزیر بهداشت و درمان تقدیر کرد و گفت: خانم دستجردی در امر وزارت از آقایان وزیر هم جلو زده است و ما اهتمام ویژه ایشان را در تصویب برنامه پنجم توسعه و بودجه  مشاهده کردیم.

رئیس مجلس همچنین از دکتر باقر لاریجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و برادر خود تشکر کرد و گفت: ایشان برادر کوچک ما است اما تنها از نظر سنی کوچک است ولی از نظر عقلی از ما بزرگتر است.

علی لاریجانی که فارغ التحصیل رشته فلسفه است مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان رشته پزشکی را محل مناسبی برای بحث های فلسفی دید و ترجیح داد بخشی از سخنرانی خود را به این امر اختصاص دهد که مسائلی مانند عالم کسرات و حلقات از این جمله بود.

شاید یکی از نقاط عطف روزهای زندگی علی لاریجانی فارغ التحصیلی دخترش فاطمه اردشیر لاریجانی در رشته پزشکی باشد که بهانه ای شد تا پدر در این مراسم حضور یاید و به سخنرانی بپردازد و باید گفت دکتری جدید به جمع فراوان دکترهای خانواده لاریجانی اضافه شد.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *