دختر ۱۵ساله مایکل جکسون خودکشی کرد

۱۶خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

یک مشاور تبلیغاتی نزدیک به خانواده جکسون تأیید کرده که پاریس جکسون، دختر ۱۵ ساله مایکل جکسون، خواننده مشهور درگذشته موسیقی پاپ، پس از اقدام به خودکشی در بیمارستان بستری شده است.

به گزارش هنرآنلاین، یکی از وکلای مادربزرگ او به اسوشیتدپرس گفته که حال او از نظر جسمی خوب است. به گفته این وکیل، خانواده جکسون می‌خواهند که حریم خصوصی آنها مورد احترام قرار گیرد.

بنابر این گزارش، مسئولان نهادهای امدادی تأیید کرده‌اند که در منطقه‌ای که پاریس جکسون زندگی می‌کرد، موردی از مصرف بیش از اندازه دارو/مواد مخدر داشته‌اند، اما هویت بیمار را منتشر نکرده‌اند.

رسانه‌های محلی کالیفرنیا نوشته‌اند که پاریس جکسون را حدود ساعت ۲ صبح به وقت محلی از منزلش برده‌اند. پیش‌تر مشاور تبلیغاتی پدربزرگ پاریس (پدر مایکل جکسون) در گفت‌و‌گو با بی‌بی‌سی خبر اقدام پاریس به خودکشی را تأیید کرده بود، اما گفته بود که نمی‌تواند در مورد گزارش‌های مربوط به مصرف بیش از اندازه دارو یا مواد مخدر توسط او یا بریدگی مچ دستش اظهار نظر کند.

به نوشته بی.بی.سی، پاریس جکسون یکی از شاکیان پرونده درخواست غرامت چند میلیون دلاری علیه شرکت کنسرت گذار AEG Live است که به نقل از خانواده جکسون، در قبال مرگ مایکل جکسون مسئول بوده است.

مایکل جکسون در ماه ژوئن سال ۲۰۰۹ میلادی و پیش از برگزاری کنسرتی که این شرکت تدارک دیده بود در اثر مصرف بیش از اندازه دارو درگذشت.

انتهای پیام/۳۲/


آخرین خبرها
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ