درخواست حسن روحانی و عباس آخوندی برای اختصاص فرصت برای پاسخ به اتهامات

حسن روحانی و عباس آخوندی رئیس جمهور دولت‌های یازدهم و دوازدهم و وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم خواستار تخصیص فرصت جهت پاسخ‌گویی به اتهاماتی شدند که برخی از نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در جریان دومین مناظره تلویزیونی مطرح کردند.

درخواست حسن روحانی و عباس آخوندی برای اختصاص فرصت برای پاسخ به اتهامات

به گزارش ممتاز نیوز، در جریان برگزاری دومین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در شامگاه پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳، برخی از نامزدها به طرح اظهارات و ادعاهایی درباره رئیس جمهور دولت‌های یازدهم و دوازدهم و همچنین وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم پرداختند که طرح این اظهارات با واکنش مجری و گرداننده این مناظره مواجه شد.

مهدی خسروی که گرداننده و مجری این مناظره تلویزیونی بود، در واکنش به اظهارات این نامزدها یادآور شد که در صورت طرح مطلب و ادعا درباره افراد غایب در این مناظره، افراد نامبرده می‌توانند، در چارچوب همان برنامه، به اظهارات مطرح شده پاسخ دهند.

بر همین اساس نیز عباس آخوندی طی نامه‌ای به پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما و همچنین دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور وقت ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم در نامه‌ای به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به دلیل طرح نام و انتصاب مطالبی به آنها از سوی برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خواستار تخصیص زمان جهت پاسخ‌گویی شدند.

انتهای پیام/


ایران

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.