درخواست طلاق از شوهر برای تضمین آینده‌ی فرزند!

106-24.jpg

زنی در دادگاه گفت: شوهرم اعتیاد دارد و اعتیاد او ممکن است به آینده پسرمان لطمه وارد کند، به همین دلیل برای تضمین آینده فرزندم خواهان جدایی هستم.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این زن جوان در دادگاه خانواده حضور یافت و درخواست جدایی از شوهرش را به قاضی دادگاه ارائه کرد. وی که ۳۶ ساله بود، خطاب به قاضی گفت: اعتیاد شوهرم زندگی‌مان را نابود کرده است. او با مصرف بیش از حد مواد مخدر هم خودش و هم خانواده‌اش را از بین برد.

این زن جوان با بیان اینکه شوهرم برای به دست آوردن مواد مخدر دست به هرکاری می‌زند، افزود: سال‌های گذشته که مانند دیگر زنان طلا داشتم، شوهرم با زور و کتک طلاهایم را از دستم در می‌آورد و با پول آنها مواد مورد نیازش را تهیه می‌کرد.

وی در حالی که به شدت گریه می‌کرد، بیان کرد: ۱۰ سال از عمر خود را برای این مرد تلف کردم، شاید صدها بار از او کتک خوردم اما به خاطر فرزندم، اعتراضی نکردم. زیرا همه وجودم غرق در محبت به پسرم بود اما پسرم دیگر بزرگ شده و اگر بخواهم با شوهرم به زندگی ادامه دهم، می‌ترسم‌ آینده پسرم هم نیز خراب شود.

این زن جوان خاطرنشان کرد: شوهرم با اینکه من را کتک می‌زند اما تا به حال حتی با صدای بلند هم با پسرم حرف نزده به همین دلیل پسرم به شدت به پدرش علاقمند است، اما من می‌خواهم از شوهرم جدا شوم تا آینده پسرم تباه نشود، زیرا ممکن است رفتار و کارهای شوهرم تاثیراتی را بر روی او داشته باشد.

وی مدعی شد: مهریه‌ام ۱۰۰ سکه بهار آزادی است، مهریه‌ام را نمی‌خواهم زیرا می‌دانم که شوهرم هم پولی ندارد که بخواهد پرداخت کند، ولی برای تضمین آینده پسرم خواهان جدایی از او هستم.

به گزارش ایسنا، قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات زن جوان به دلیل عدم حضور مرد در دادگاه حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و رسیدگی به پرونده را به جلسه‌ای در آینده موکول کرد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *