درودگر: بازیکنان ملوان در قراردادها رعایت حال ما را بکنند

۱۶خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مدیرعامل ملوان بندرانزلی گفت: از مردم با فرهنگ بندرانزلی می‌خواهم که از جوانان حمایت کنند. بازیکنان باتجربه ما هم به این جوانان کمک کنند تا بتوانیم تیم خوبی را برای آینده آماده کنیم.

محمدصادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، گفت: امسال در ملوان سال جوان‌هاست. ما بودجه کمتری نسبت به سال قبل داریم. از بازیکنان فعلی ملوان می‌خواهم در بستن قرارداد کمی رعایت حال ما را بکنند.

وی در ادامه گفت: همه این بازیکنان از دل مردم این شهر به فوتبال معرفی شدند اما یکسری از این عزیزان دستمزدی معادل دو برابر سال قبل از ما طلب می‌کنند و این کمی شرایط را سخت می‌کند. نمی‌خواهیم بازیکنی را به زور نگه داریم. هر کسی که در فصل آتی با ما باشد، دستش را می‌فشاریم و از بازیکنی هم که از ما جدا شد، تقدیر می‌کنیم.

درودگر افزود: امسال بیشتر به دنبال بازیکنانی هستیم که با دلشان مثل همیشه برای این مردم پرشور فوتبال بازی کنند. مطمئنم امسال ملوان شش یا هفت بازیکن خوب به فوتبال این مملکت معرفی می‌کند.

وی در پایان گفت: از مردم با فرهنگ بندرانزلی می‌خواهم که از جوانان حمایت کنند و بازیکنان با تجربه ما هم به این جوان‌ها کمک کنند تا بتوانیم تیم خوبی را برای آینده ملوان آماده کنیم.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ